субота, 4 травня 2024 г.

“Киевзеленстрой” не может убрать несколько десятков аварийных деревьев “благодаря” экологам

“Киевзеленстрой” не может убрать несколько десятков аварийных деревьев “благодаря” экологам

Киевляне просят спилить сухостойные деревья по улице Овручской, 6. В "Киевзеленстрое" приводят доводы, почему не могут этого сделать.

Об этом KV стало известно из сообщения на сайте газеты "Сегодня".

"С такой просьбой я обратился к городским чиновникам еще в мае, когда в Киеве рухнуло дерево и столб на машину, в которой погиб маленький мальчик. Об этой ужасной трагедии тогда говорил весь город. В "Киевзеленстрое" мне пообещали, что решат вопрос с сухостоем, но проблема заключается в том, что два сухих дерева – ясень и береза – растут на территории посольства Ливии. И как мне пояснили, на их демонтаж нужно 9 тысяч гривен: в стоимость входит работа вышки для обрезания, распилка и вывоз остатков дерева за город. Увы, усохшие деревья остаются на своем месте и если они завалятся, пострадает забор посольства и люди, которые могут идти по тротуару. Одна крупная сухая ветка нависает над дорогой, по которой ходят десятки мамочек с детьми в институт репродуктивной медицины по ул. Майбороды", – пожаловался киевлянин Михаил Хомич.

Он добавляет, что требует убрать деревья еще с пришлого года, о чем свидетельствуют его многочисленные обращения в КГГА, "Киевзеленстрой" и посольство Ливии.

По его словам, еще одно аварийное дерево растет на территории школы №8 на ул. Вышгородская. "Какие-то экологи поставили там табличку, что это сухостойное дерево – памятник природы и его не сносят, хотя уже явно видно, что дерево аварийное, и неровен час, грохнется на головы детей", – говорит Николай Петрович.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

В "Киевзеленстрое"  подтвердили, что в Киеве есть несколько десятков аварийных деревьев, которым, благодаря киевским экологам, власть предоставила статус памятника природы, и сносить их запрещено, хотя у зеленстроевцев были на руках акты обследования, что эти деревья аварийные и предоставляют опасность.

"Увы, такие деревья мы не имеем права сносить, поскольку для этого нужно огромное количество разрешений и выводов экспертов, а так же решение Киеврады", – сообщили в "Киевзеленстрое".

Там добавляют: чтобы убрать сухостойное дерево, к ним обязан обратиться балансодержатель территории: ЖЭК, школа, больница, посольство, у которых нет сил и средств самостоятельно решить проблему с аварийным деревом. В таком случае специалисты зеленстроя должны выехать на место и обследовать растение, составить акт его состояния и только после этого решить, что делать с деревом: спилить, обрезать или лечить.

"По поводу сухих деревьев на территории посольства Ливии. У нас есть акты об аварийности этих деревьев, но посольство к нам пока не обращалось, чтобы мы убрали эти деревья. А заехать с техникой на территорию посольства мы не имеем права", – говорят в "Киевзеленстрое".

Таким образом, работы по уходу за зелеными насаждениями должен выполнять балансодержатель за свой счет или с привлечением на договорных условиях специализированных предприятий.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, киевзеленстрой, деревья, сухостой

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.