четвер, 1 серпня 2024 г.

“Киевзеленстрой”: В центре города следует соблюдать особую осторожность

В последнее время в столице участились ураганы, и синоптики чуть ли не каждый месяц объявляют по Киеву штормовые предупреждения.

 

И не зря предупреждают: из-за резких порывов ветра в разных районах города валятся деревья, повреждая припаркованные машины и калеча людей.

 

Взгляд” узнал, где ждать следующий древопад или крушения билбордов при очередном разгуле стихии в столице.

 

В зоне риска – Парковая аллея и улица Артема

 

Директор КП “Киевзеленстрой” Михаил Царенко рассказал “Взгляду”, что особенную осторожность следует соблюдать в центре города, так как деревья там самые старые и внутри многих из них, несмотря на внешнюю прочность, образовалась труха. “Хочу заметить, что деревья здесь имеют достаточно большой возраст и тяжело предугадать, как они перенесут сильный ветер. Упасть деревья могут где угодно, в зоне риска – Парковая аллея, улица Артема”, – сообщил чиновник.

 

По словам Царенко, спасатели в период штормового предупреждения задействуют больше дежурных бригад. На руки районным “зеленстроевцам” уже выдали 40 бензопил для быстрого удаления упавших деревьев. Всего же в аварийном режиме обычно работают 23 машины-крана с подъемником и люлькой.

 

Билборды падают чаще

 

Эколог Владимир Борейко отмечает, что, помимо деревьев, на голову вам могут обрушиться металлические конструкции и фрагменты обветшавших или халатно построенных домов, которых в городе десятки тысяч. “Если учесть, что в столице очень много деревьев в той или иной степени больные, то инциденты могут быть по всему городу. Кроме них, улететь могут билборды, столбы и черепица с крыш – это происходит даже чаще, чем падения деревьев”, – уверен Борейко.

 

Читайте также: На Киев обрушился ураган

 

В частной компании по установке билбордов “Взгляду” рассказали, что рекламные стенды падают из-за неправильной установки и ненадлежащего технического обслуживания.

 

“Сами конструкции могут ржаветь, а столбы, на которые крепится реклама, со временем проседают. В законодательстве нет нормы, чтобы в обязательном порядке, например, раз в год или полгода мы проверяли прочность билбордов. Всем этим по идее должны заниматься инспекторы КП “Киевреклама”, – говорит сотрудник рекламной компании Алексей.

 

Затопить может 80 адресов

 

В КГГА говорят, что в городе всего 80 мест, где из-за забитых ливнестоков возможны подтопления во время сильных дождей. Экс-начальник ГУ МЧС в Киеве Виталий Пшеничный сообщил “Взгляду”, что в первую очередь “озера” образуются на площадях Победы и Ленинградской. Залить может и территории, прилегающие к реке Лыбедь и Сырецкому ручью (протекает от станции метро “Святошин” до Оболони).

Теги: Киевские новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.