неділя, 5 травня 2024 г.

Киевский Центр занятости выделил непрозрачно выбранным подрядчикам 4,4 млн гривен на обучение безработных

Киевский Центр занятости выделил непрозрачно выбранным подрядчикам 4,4 млн гривен на обучение безработных

Киевский городской центр занятости Министерства социальной политики Украины 19-20 января заключил без аукционов два договора на услуги по повышению квалификации безработных. Общая стоимость соглашений составила 4,40 млн гривен. Из-за неприменения тендерной процедуры обучение безработных обойдется бюджету изрядно дорого.

Об этом KV стало известно информации портала “Наші гроші”.

Отметим, стоимость каждой из заключенных вне тендерной процедуры сделок составила 199 999,99 гривен. Порог, превысив который заказчик уже обязан был проводить открытые торги по меньшей мере с двумя участниками, составляет 200 тыс. гривен. Таким образом, Киевский Центр занятости умышленно снизил ожидаемую стоимость закупки всего на 1 копейку, что и позволило ему проводить закупки, заключая соглашения с непрозрачно выбранными подрядчиками.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сам предмет закупки заказчик назвал “Конкурсный отбор учебных заведений”.

В итоге ООО “Институт последипломного образования “Укрстено” получило от Киевского Центра занятости заказов на 2,80 млн гривен. Больше всего денег Центру пришлось заплатить за подготовку одного человека по направлению “Дизайн интерьера, мебели и ландшафта” - 3 986 гривен в месяц.

Отметим, по данным Единого госреестра, ООО “Институт последипломного образования “Укрстено” на сегодня владеют Татьяна Зинченко, Зинаида и Дмитрий Валах.

Еще 1,60 млн гривен Центр занятости заплатило ООО “Высшее учебное заведение “Киевский университет рыночных отношений”, которым владеют Инна Гарькава, Владимир, Денис и Ирина Черевань. У этого подрядчика самым дорогим заказом Центра оказалось обучение по направлению “Правовое и финансовое обеспечение деятельности субъектов предпринимательства”, которое стоит 3 811 гривен в месяц.

Как стало известно KV, в бакалаврате Киево-Могилянской академии по направлениям “Менеджмент”, “Финансы, банковское дело и страхование” и “Маркетинг” все такие подготовки стоят гораздо дешевле: составляют 26 тыс гривен за академический год, или 2 889 гривен в месяц. Образование в области информационных технологий в “Могилянке” стоит еще дешевле - 24 тыс гривен за академический год, или 2 667 гривен в месяц.

Отметим, по данным “Вестника госзакупок” и системы Рrozorro, с 2008 года вышеуказанные компании получают подряды исключительно у Киевского центра занятости. Институту последипломного образования “Укрстено” Центр занятости за это время уже выделил 16,57 млн гривен, а Киевскому университету рыночных отношений - 5,09 млн гривен.

Напомним, с 2011 года Киевский горцентр занятости возглавляет Виктор Сухомлин (на фото), который работает в системе Госслужбы занятости с 2008 года.

Читайте: На Киевщине сотрудников службы "102" учат эффективно работать

КиевVласть

Мария Сербук

Теги: новости киева, министерство социальной политики, повышение квалификации безработных

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.