субота, 27 квітня 2024 г.

Киевляне требуют укоротить уродливый небоскреб на Кловском спуске, 7-а

Киевляне требуют укоротить уродливый небоскреб на Кловском спуске, 7-а

В Киеве набирает обороты голосование за демонтаж или понижение этажности 47-этажного небоскреба в центре Киева - дома-монстра на Кловском спуске, 7. Соответствующую петицию к Киевсовету 9 ноября зарегистрировал экс-журналист, выпускник Национального педагогического университета им. М. П. Драгоманова, дизайнер и художник Богдан Гдаль.

Сегодня электронная петиция Гдаля, которая, по сути, дублирует требования ЮНЕСКО, собрала на соответствующем сайте горсовета уже более 2300 подписей, информирует KV.

Чтобы Киевсовет озаботился этим вопросом, надо чтобы под петицией за 71 день было собрано еще 7700 подписей.

ПОДПИСАТЬ ПЕТИЦИЮ

“Это один из домов, который не то, что ухудшил, а испортил, разрушил вид центральной части города. При осмотре с левого берега он фактически доминирует над Печерском, портя вид Лавры, Днепровских склонов. Особенно его верхняя часть, оформленная в черных тонах”, - пояснил Богдан Гдаль.

Автор петиции также напомнил, что демонтажа небоскреба требует ЮНЕСКО, “что уже само по себе свидетельствует об уровне проблемы”.

Дом-монстр, о котором идет речь, красуется в центре Киева на Кловском спуске, 7-а. Этот жилой комплекс бизнес-класса является самым высоким в Украине небоскребом. Здание имеет круглосуточную охрану, консьержа, а также вертолетную площадку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Стоимость квартир в ЖК “Кловский спуск, 7” - от 37,5 тыс. грн за 1 кв.м. Всего комплекс имеет 238 квартир, минимальная площадь которых 81 кв. м, а максимальная - 422 кв. м. В этом доме уже есть жильцы.

“Я понимаю, что требование в чем-то риторическое и утопическое, так как дом заселен и его демонтаж - очень затратное дело, которое, к тому же, вызывает большое количество конфликтных ситуаций. Но сама постановка вопроса и тема привлечения к ответственности причастных является не менее важной”, - прокомментировал Гдаль.

По информации из открытых источников, девелопером монстра-небоскреба является зарегистрированное в селе Чубинское ООО “ФСК “Житлобуд”, основанное в Киеве в 1996 году Иваном Куровским - предпринимателем, экс-нардепом и бывшим Черниговской областной организации партии ВО “Батькивщина”.

По информации KV, компания “Житлобуд” ранее прославилась возведением в Киеве скандально известного жилого комплекса по улице Паторжинского, 14, - возле здания СБУ. В этой элитной многоэтажке когда-то селились многие представители политической и деловой элиты страны. В частности, Ринат Ахметов, первая жена Дмитрия Фирташа Мария, экс-председатель правления “Нафтогаз Украины” Владимир Шелудченко. В этом доме есть офис и у Петра Ющенко - старшего брата экс-Президента Украины.

В 2006 году Куровский, согласно коалиционному договору между БЮТ, НУ и СПУ, мог стать министром строительства, архитектуры и ЖКХ, но развал коалиции помешал этому.

Читайте также: Киевлян призывают подписать петицию против уничтожения исторических памятников города

КиевVласть

Мария Сербук

Теги: демонтаж, петиция, небоскреб, куровский, житлобуд

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.