неділя, 30 червня 2024 г.

“Киевгорстрой” вернул себе акции 32 предприятий

“Киевгорстрой”  вернул себе акции 32 предприятий

10 декабря 2014 года Высший хозяйственный суд Украины  постановил вернуть в собственность ПАО "Холдинговая компания "Киевгорстрой" акции ранее отчужденных восьми корпоративных предприятий.

Об этом KV узнала из сообщения информагенства “Интерфакс - Украина”.

Согласно сообщению компании в среду, постановлением суда оставлено без изменений решение Хозяйственного суда Киева от 4 февраля 2013 года и постановление Киевского апелляционного хозяйственного суда от 17 декабря 2013 года.

Согласно вышеуказанным решениям, ПАО "Асвио банк" обязано списать со счетов оффшорных компаний на счет в ценных бумагах ПАО "ХК "Киевгорстрой" акции ОАО "Киевотделстрой", ПАО "Строймеханизация", ПАО "АТП-5", ОАО "Трест Горстрой-4", ПАО "Завод отделочных материалов", ОАО "Горстройтранс", ПАО "Асфальтобетонный завод", АООТ "Жуляны".

"Таким образом, на сегодняшний день ХК "Киевгорстрой" полностью восстановила право собственности на акции 32 дочерних предприятий, которые были незаконно отчуждены во времена Леонида Черновецкого (экс-мэр Киева-Авт.)", - говорится в сообщении.

"С первого дня моей работы и в течение последних лет ежедневно делалось все возможное, чтобы как можно быстрее вернуть в собственность "Киевгорстроя" незаконно отчужденные активы. Соответствующее решение суда о еще восьми "дочках" - это практически точка по данному вопросу. Я доволен, что у нас все получилось", - заявил глава правления - президент "ХК "Киевгорстрой" Игорь Кушнир.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Как раннее сообщалось в СМИ, Хозяйственный суд Киева 4 февраля 2013 года обязал ПАО "Асвио Банк" осуществить списание ценных бумаг вышеназванных компаний (кроме "Завода железобетонных изделий №1") со счетов компаний "Герер Лимитед, "Астрело Лимитед, "Ледеста Трейдинг Лимитед", "Валидер Лимитед", "Трумен Холдингс Лимитед", "Провинал Энтерпрайзис Лимитед" на счет холдинга у хранителя ПАО "Коммерческий банк "Глобус".

ХК "Киевгорстрой" создана на базе имущества государственной коммунальной строительной корпорации "Киевгорстрой" в 1994 году путем объединения в ее уставном капитале контрольных пакетов акций 28 предприятий и других активов. В состав ХК входят 40 АО, в которых компания владеет акциями, шесть дочерних предприятий и 51 предприятие на правах ассоциированного члена.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: суд, киевгорстрой, акции, кушнир, дочерние предприятия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.