п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 9 декабря 2021 года

Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 9 декабря 2021 года

Кабинет министров осуществил ряд новых кадровых перестановок. Они, в частности, коснулись Государственного агентства инфраструктурных проектов, Государственного агентства по энергоэффективности и энергосбережению, Государственной службы по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС), Государственной налоговой службы (ГНС), Фонда госимущества (ФГИ), Комиссии по регулированию азартных игр и лотерей (КРАИЛ), а также некоторых госпредприятий. 

Об этом KV стало известно из сообщения в Telegram-канале народного депутата Алексея Гончаренко (“Европейская солидарность”).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно сообщению, Кабинет министров Дениса Шмыгаля на очередном заседании 9 декабря 2021 года назначил Елену Криворучко главой Государственного агентства инфраструктурных проектов. 

Максим Грицаенко назначен заместителем главы ГСЧС; Ольга Батова назначена первым заместителем главы ФГИ; Татьяна Кириенко назначена заместителем главы ГНС; Владимир Федорчук назначен заместителем госсекретаря Кабинета министров. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Также были определены победители конкурса на занятие должностей госслужбы категории “А”: Мария Малая – на должность первого заместителя главы Государственного агентства по энергоэффективности и энергосбережению, Виктор Билько – на должность заместителя главы Государственного агентства по энергоэффективности и энергосбережению. 

Кабмин уволил: 

  • Егора Божко – с должности заместителя министра иностранных дел;

  • Тараса Елейко – с должности заместителя главы ФГИ;

  • Татьяну Кириенко – с должности члена КРАИЛ;

  • Вадима Улиду – с должности исполняющего обязанности директора ГП “Гарантированный покупатель”.

Кроме того, были согласованы назначения: 

  • Виктора Микиты – главой Закарпатской облгосадминистрации;

  • Геннадия Тимченко – заместителем главы Запорожской облгосадминистрации;

  • Сергея Гасана – генеральным директором ГП “Новопокровский комбинат хлебопродуктов”. 

Напомним, неделю назад назначения коснулись Министерства защиты окружающей среды и природных ресурсов, Госслужбы по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей, Государственной службы по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС), Государственной налоговой службы, Госинспекции ядерного регулирования, Государственной фискальной службы и Комиссии по регулированию азартных игр и лотерей (КРАИЛ). 

Читайте: Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 2 декабря 2021 года

Фото: Капитал

КиевVласть

Павел Башинский

Теги: новости киева, новости украины, кабинет министров, европейская солидарность, фонд государственного имущества, государственная налоговая служба, алексей гончаренко, министерство иностранных дел, государственная служба по чрезвычайным ситуациям, ольга батова, краил, комиссия по регулированию азартных игр и лотерей, елена криворучко, государственное агентство инфраструктурных проектов, татьяна кириенко, государственное агентство по энергоэффективности и энергосбережению, вадим улида, виктор билько, тарас елейко, максим грицаенко, владимир федорчук, мария малая, егор божко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.