п'ятниця, 24 травня 2024 г.

Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 24 ноября 2021 года

Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 24 ноября 2021 года

Кабинет министров Дениса Шмыгаля провел ряд увольнений, а также согласовал новые назначения на должности. Они, в частности, коснулись Министерства по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий, Министерства обороны, Государственной службы по безопасности в транспорте, Государственного агентства инфраструктурных проектов, а также госпредприятий и райгосадминистраций. 

Об этом KV стало известно из сообщения в Telegram-канале народного депутата Алексея Гончаренко (“Европейская солидарность”).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно сообщению, Кабинет министров Дениса Шмыгаля на очередном заседании 24 ноября 2021 года определил Елену Криворучко победителем конкурса на занятие должности главы Государственного агентства инфраструктурных проектов. 

Были согласованы назначения: Людмилы Марининой – главой Варасской райгосадминистрации (Ровенская обл.) и Ивана Иващенко – главой Корюковской райгосадминистрации (Черниговская обл.). 

Также правительство согласовало временное возложение обязанностей на Ивана Зубрицкого на должности директора госпредприятия “Стивидорная компания “Ольвия”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Кроме того, Кабмин уволил: 

  • Ростислава Замлинского – с должности первого заместителя министра по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий;

  • Александра Носова – с должности заместителя министра обороны;

  • Романа Кокотайло – с должности первого заместителя главы Государственной службы по безопасности в транспорте. 

Напомним, неделю назад назначения коснулись Министерств внутренних дел, обороны, по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий, Государственного агентства автомобильных дорог, Государственной экологической инспекции и Фонда госимущества. 

Читайте: Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 17 ноября 2021 года

Фото: UBR.ua

КиевVласть

Павел Башинский

Теги: новости киева, новости украины, кабинет министров, денис шмыгаль, европейская солидарность, министерство обороны, алексей гончаренко, министерство по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий, елена криворучко, государственное агентство инфраструктурных проектов, александр носов, ростислав замлинский, роман кокотайло, государственная служба по безопасности в транспорте, людмила маринина, иван иващенко, иван зубрицкий, стивидорная компания ольвия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.