вівторок, 9 серпня 2022 г.

И.о. директора КП “Городской магазин” назначен Андрей Андрущенко

И.о. директора КП “Городской магазин” назначен Андрей Андрущенко

Менеджер-администратор коммунального предприятия (КП) “Городской магазин” Андрея Андрущенко назначен и.о. директора этого КП, Предыдущий полноправный директор “Киевского магазина” Дмитрий Торбенко был уволен 26 апреля 2016 года в связи с коррупционным скандалом, но до сих пор числится директором КП на официальном портале Киевской горгосадминистрации (КГГА).

Об этом KV стало известно из распоряжения мэра Киева Виталия Кличко №802 от 17 августа 2016 года.

Этим распоряжением исполнение обязанностей директора КП “Городской магазин” с 17 августа 2016 года возложено на менеджера (управляющего) по административной деятельности этого же предприятия Андрея Андрущенко до назначения директора в установленном порядке. До этого, в соответствии с п.2 распоряжения городского головы № 380 от 26 апреля 2016 года, обязанности директора КП исполнял замдиректора Александр Тихомиров.

Напомним, в апреле 2016 года мэр Киева Виталий Кличко отстранил от исполнения обязанностей, а затем уволил Дмитрия Торбенко в связи с коррупционным скандалом. Согласно сообщению прокуратуры Киева от 11 января 2016 года,

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

11 января 2016 года пресс-служба прокуратуры Киева сообщила, что при попытке получения взятки в размере 200 тыс. гривен за продление разрешения на новогоднюю уличную торговлю был задержан руководитель столичного КП. Им оказался директор КП “Городской магазин” Дмитрий Торбенко. Дальнейшей информации о развитии этого уголовного дела в открытом доступе нет.

Отметим, что на официальном портале КГГА в разделе “Коммунальные предприятия, подчиненные Департаменту промышленности и развития предпринимательства” Дмитрий Торбенко до сих пор числится как директор КП “Городской магазин”.

За свою недолгую в КП “Городской магазин” Дмитрий Торбенко умудрился стать “героем” еще нескольких скандалов. Похоже, это КП было главным исполнителем сложной коррупционной схемы, построенной с целью монополизации рынка передвижных точек торговли, в частности, автокофеен.

Читайте: Киевским чиновником-взяточником оказался ненавистник кофемашин

КиевVласть

Александр Евдокимов

Теги: новости киева, виталий кличко, андрей андрущенко, дмитрий торбенко, александр тихомиров, коммунальное предприятие городской магазин

понеділок, 8 серпня 2022 г.
20:44
В Ірпені відключатимуть електроенергію на 45 вулицях
20:24
Від початку широкомасштабної війни у столиці одружилися більше 12 тисяч пар та народилося 6 тисяч малюків
20:04
У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги
19:46
Дії військових рф на ЗАЕС є ядерним тероризмом, – Держатомрегулювання
19:23
Колаборанти Стремоусова намагались створити паралельні органи влади на Київщині
19:02
На Донецькому напрямку ворог намагається завдати максимальних втрат українським підрозділам, - Генштаб ЗСУ
18:43
Кілери спецслужб рф планували вбивства очільників розвідки та Міноборони України, - СБУ (фото,відео)
18:21
У Макарові на Київщині вже місяць працює мобільний шпиталь, який передала Данія (фото)
18:06
У Києві тимчасово не збирають плату за паркування на муніціпальних майданчиках
17:45
Суд призначив 10 років ув’язнення танкісту армії рф за розстріл будинку в Чернігові
17:24
Олексій Кулеба: На Київщині триває розбір завалів та вивіз будівельного сміття (відео)
17:03
“Українська команда” відправила для військових швидкі та спецодяг для пожежників, - Палатний
16:46
ТРЦ Gulliver запрошує бажаючих привітати з екранів торгівельного центру Україну в День Незалежності
16:28
Колишньому міністру оборони Єжелю оголосили підозру за сприяння окупації Криму
16:03
Олексій Кулеба: На Київщині тривають ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах соціальної сфери
15:43
Безпілотники “Байрактар” будуть виробляти в Україні
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.