вівторок, 9 серпня 2022 г.

И.о. главы Белоцерковской РГА Савчук задекларировал около 4 гектаров земли

И.о. главы Белоцерковской РГА Савчук задекларировал около 4 гектаров земли

Исполняющий обязанности председателя Белоцерковской райгосадминистрации Юрий Савчук не имеет своей машины, но владеет несколькими гектарами земли и хранит наличными более 3 млн гривен.

Об этом KV стало известно из декларации о доходах и имуществе за 2018 год и.о. председателя Белоцерковской райгосадминистрации, первого заместителя главы Юрия Савчука.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В своей декларации Юрий Савчук указал жену Наталию Савчук и двух сыновей - Петра и Павла.

Так, чиновник задекларировал дом площадью 86 кв. м и три земельных участка общей площадью 2,7 га в селе Малая Сквырка. Остальные земельные участки, указанные в декларации, являются собственностью его жены.

Наталия Савчук в Белоцерковском районе владеет тремя участками земли в селе Пилипча общей площадью 0,26 га. 9 участков принадлежит ей в селе Шкаровка, общая их площадь - 1 га.

Среди другой недвижимости жена Савчука имеет офис площадью 29 кв м, садовый дом 248 кв. м в городе Белая Церковь и квартиру в совместной собственности площадью 67 кв. м в Черновцах.

У чиновника машины нет, а вот его жена ездит на Фольксваген Туарег 2013 г.в., который она приобрела в 2018 году. Сегодня на сайте Auto.Ria б\у автомобиль указанного года выпуска стоит от 550 тыс. до 1 млн гривен.

Доход  Юрия Савчука за 2018 год составил 246 тыс. 691 гривну. Из них 219 тыс. 699 гривен - зарплата (на 73 тыс. гривен больше, чем в 2017 году), 26 тыс. 992 гривны - страховые выплаты. Также дома он хранит 3 млн. 700 тыс. гривен.

Жена получила в прошлом году 76 тыс. 460 гривен за независимую профессиональную деятельность и 10 тыс. 832 гривны дохода от предоставления имущества в аренду.

Напомним, глава Белоцерковского райсовета Владимир Шевченко за ушедший год заработал не намного больше предыдущего. Его супруга напротив приумножает доходы и количество денег на наличных счетах.

Читайте: Председатель Белоцерковского райсовета за год продал машину и немного земли

Фото: сайт РГА

КиевVласть

Инна Михно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, администрация, председатель, декларация о доходах, 2018 год, белоцерковская рга, юрий савчук

вівторок, 9 серпня 2022 г.
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
16:25
У КМДА пообіцяли керівникам столичних райдержадміністрацій і комунальникам “кадрові рішення” за відсутність контролю за підготовкою до зими
16:03
В Таращанській громаді на Київщині протягом трьох днів відключатимуть електроенергію (адреси)
15:43
Україна повернула ще 17 полеглих захисників
15:24
В управління АРМА передано київський ТРЦ, ймовірно Ocean Plaza, співвласником якого є друг путіна - російський олігарх Ротенберг
15:07
На розвиток Вишгородської навчально-спортивної бази виділили 400 тисяч гривень
14:55
Держпродспоживслужба застерігає киян від купання на низці пляжів (перелік)
14:37
Василь Хмельницький досі є партнером російського олігарха Аркадія Ротенберга в київському ТРЦ Ocean Plaza
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.