суббота, 24 июля 2021 г.

Інвестори “Варшавського плюс” закликали чиновників виконати умови договору і ввести будинки в експлуатацію

Інвестори “Варшавського плюс” закликали чиновників виконати умови договору і ввести будинки в експлуатацію

Подати документи до ДАБІ і ввести будинки в експлуатацію: ініціативна група звернулась до ДП “Пуща-Водиця” і Фонду держмайна з вимогою виконувати чинний інвестиційний договір, укладений між цим держпідприємством і ТОВ “Конкорд-ДС-плюс”. В іншому випадку люди змушені будуть перекрити центральні вулиці Києва, аби привернути до проблеми увагу центральної влади, а також звернутися до суду.

Про це KV стало відомо з відкритого листа інвесторів ЖК “Варшавський Плюс”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У листі йдеться про інвестиційний договір від 28.10.2014 (нова редакція договору №2811-1-ід/11 від 28.11.2011), сторонами за яким є ДП “Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат “Пуща-Водиця” (кінцевий бенефіціарний власник – Фонд державного майна України) та товариство з обмеженою відповідальністю “Конкорд-ДС-плюс”. Документ передбачає комплексну забудову мікрорайонів VI, VII, VIII, IX, X, XIII багатофункціонального житлового району (XIII мікрорайон), що розташований у м. Києві по проспекту Правди (навпроти перетину з проспектом Василя Порика).

Інвестори зазначають, що свого часу уклали з юридичним супроводом договори купівлі-продажу майнових прав на квартири у ЖК “Варшавський плюс” з повним пакетом дозвільної документації, перевіреної юристами. А додатковим критерієм вибору стало те, що вже було введено в експлуатацію ЖК “Варшавський мікрорайон”, який будувався за тим же договірним механізмом, що і ЖК “Варшавський плюс”.

Нагадаємо, станом на 7 червня 2021 року ДП “Пуща-Водиця” подало позовну заяву до Господарського суду м. Києва про визнання інвестиційного договору від 28.10.2014 (нова редакція договору №2811-1-ід/11 від 28.11.2011) недійсним. Держпідприємство посилається на те, що начебто повна реалізація договору визначає механізм вибуття земельної ділянки та іншого майна з власності держави та передачу у приватну власність ТОВ “Конкорд-ДС-плюс”.

Натомість положеннями вищевказаного інвестиційного договору закріплено, що:

-  по-перше, ДП “Пуща-Водиця” гарантує, що має необхідні повноваження на укладання та виконання умов такого договору та укладання договору не порушує будь-які нормативні правові акти та внутрівідомчі процедури ДП “Пуща-Водиця”;

-  по-друге, що при реалізації договору право на земельну ділянку залишається у ДП “Пуща-Водиця”;

-  по-третє, що земельна ділянка не є внеском ДП “Пуща-Водиця”, та укладення договору не припиняє права ДП “Пуща-Водиця” на земельну ділянку.

Крім того, за інформацією Держгеокадастру, вказана земельна ділянка площею 80,2877 га надалі продовжує перебувати у постійному користуванні ДП “Пуща-Водиця”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Представники ініціативної групи наголошують: дії ДП “Пуща-Водиця” щодо блокування прийняття об’єкту в експлуатацію, подальшої його держреєстрації та оформлення прав власності є протиправними, порушують права покупців згідно з нормами ЗУ “Про захист прав споживачів” та є умисними, щоб нанести шкоду інвесторам об’єкту.

“Так у політичному вогнищі гинуть зароблені важкою щоденною працею гроші та багаторічні заощадження громадян України, добросовісних платників податків, виборців, права яких гарантовані вищим законодавчим документом країни — Конституцією України. Гинуть багаторічні іноземні інвестиції для підтримки збиткових державних підприємств України, які вже десятиріччями стоять занедбаними. Погіршується інвестиційний клімат, за покращення якого піклується наш Президент з метою зробити державу конкурентоспроможною та заможною”, – підкреслили автори листа.

Фото: відкриті джерела

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости компаний, чиновники, дабі, новини київа, інвестори, позіція, фдм, жк варшавський плюс, будинки, відкритий лист, тов “конкорд-дс-плюс”, дп пуща-водиця

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий