субота, 27 квітня 2024 г.

Інвестори “Варшавського плюс” закликали чиновників виконати умови договору і ввести будинки в експлуатацію

Інвестори “Варшавського плюс” закликали чиновників виконати умови договору і ввести будинки в експлуатацію

Подати документи до ДАБІ і ввести будинки в експлуатацію: ініціативна група звернулась до ДП “Пуща-Водиця” і Фонду держмайна з вимогою виконувати чинний інвестиційний договір, укладений між цим держпідприємством і ТОВ “Конкорд-ДС-плюс”. В іншому випадку люди змушені будуть перекрити центральні вулиці Києва, аби привернути до проблеми увагу центральної влади, а також звернутися до суду.

Про це KV стало відомо з відкритого листа інвесторів ЖК “Варшавський Плюс”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У листі йдеться про інвестиційний договір від 28.10.2014 (нова редакція договору №2811-1-ід/11 від 28.11.2011), сторонами за яким є ДП “Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат “Пуща-Водиця” (кінцевий бенефіціарний власник – Фонд державного майна України) та товариство з обмеженою відповідальністю “Конкорд-ДС-плюс”. Документ передбачає комплексну забудову мікрорайонів VI, VII, VIII, IX, X, XIII багатофункціонального житлового району (XIII мікрорайон), що розташований у м. Києві по проспекту Правди (навпроти перетину з проспектом Василя Порика).

Інвестори зазначають, що свого часу уклали з юридичним супроводом договори купівлі-продажу майнових прав на квартири у ЖК “Варшавський плюс” з повним пакетом дозвільної документації, перевіреної юристами. А додатковим критерієм вибору стало те, що вже було введено в експлуатацію ЖК “Варшавський мікрорайон”, який будувався за тим же договірним механізмом, що і ЖК “Варшавський плюс”.

Нагадаємо, станом на 7 червня 2021 року ДП “Пуща-Водиця” подало позовну заяву до Господарського суду м. Києва про визнання інвестиційного договору від 28.10.2014 (нова редакція договору №2811-1-ід/11 від 28.11.2011) недійсним. Держпідприємство посилається на те, що начебто повна реалізація договору визначає механізм вибуття земельної ділянки та іншого майна з власності держави та передачу у приватну власність ТОВ “Конкорд-ДС-плюс”.

Натомість положеннями вищевказаного інвестиційного договору закріплено, що:

-  по-перше, ДП “Пуща-Водиця” гарантує, що має необхідні повноваження на укладання та виконання умов такого договору та укладання договору не порушує будь-які нормативні правові акти та внутрівідомчі процедури ДП “Пуща-Водиця”;

-  по-друге, що при реалізації договору право на земельну ділянку залишається у ДП “Пуща-Водиця”;

-  по-третє, що земельна ділянка не є внеском ДП “Пуща-Водиця”, та укладення договору не припиняє права ДП “Пуща-Водиця” на земельну ділянку.

Крім того, за інформацією Держгеокадастру, вказана земельна ділянка площею 80,2877 га надалі продовжує перебувати у постійному користуванні ДП “Пуща-Водиця”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Представники ініціативної групи наголошують: дії ДП “Пуща-Водиця” щодо блокування прийняття об’єкту в експлуатацію, подальшої його держреєстрації та оформлення прав власності є протиправними, порушують права покупців згідно з нормами ЗУ “Про захист прав споживачів” та є умисними, щоб нанести шкоду інвесторам об’єкту.

“Так у політичному вогнищі гинуть зароблені важкою щоденною працею гроші та багаторічні заощадження громадян України, добросовісних платників податків, виборців, права яких гарантовані вищим законодавчим документом країни — Конституцією України. Гинуть багаторічні іноземні інвестиції для підтримки збиткових державних підприємств України, які вже десятиріччями стоять занедбаними. Погіршується інвестиційний клімат, за покращення якого піклується наш Президент з метою зробити державу конкурентоспроможною та заможною”, – підкреслили автори листа.

Фото: відкриті джерела

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости компаний, чиновники, дабі, новини київа, будинки, інвестори, фдм, відкритий лист, позіція, жк варшавський плюс, тов “конкорд-дс-плюс”, дп пуща-водиця

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.