вівторок, 24 травня 2022 г.

Институт Генплана Киева учел 700 предложений и замечаний от общественности

Институт Генплана Киева учел 700 предложений и замечаний от общественности

Экспертиза проекта нового Генплана столицы завершится в ближайшее время, после чего документ будет передан в Киевсовет, где его, изучив в комиссиях, вынесут на сессию для утверждения.

Об этом сообщил начальник отдела по работе с общественностью коммунальной организации “Институт Генерального плана г. Киева” Сергей Петрик, передает РБК-Украина.

В результате общественных слушаний, которые длились полтора года, рассмотрено около 1 тыс. предложений общественности, учтены в проекте Генплана - более 700.

В частности, предложение по сохранению Соломенского парка предоставили Национальный экологический центр Украины, Союз свободных журналистов “Природа превыше всего” и комитет микрорайона “Батыева гора”. Исключить размещение жилья за счет части территории Павловского сада в районе ул. Обсерваторной предложила ОО “Общественный контроль”.

Читайте: Старые генеральные планы Киева

“Общественные организации Всеукраинский благотворительный фонд “Спорт против наркотиков, табака и злоупотребления алкоголем”, “Ассоциация пляжного футбола”, “Академия молодежи” рекомендовали учесть в Генплане предложения по развитию пляжных видов спорта, формированию спортивных зон в парке Дружбы народов, других парках на Днепровских островах. Согласно их предложениями, разработана схема велосипедных дорожек и пешеходных зон”, - говорится в сообщении.

Кроме того, Генплан учел предложения садовых обществ по сохранению рекреационного функционального назначения территорий Русановских и Нижних Садов как зон существующей садово-дачной застройки.

“Определено расширение территории Национального ландшафтного парка “Голосеевский” с включением в его состав заказника местного значения “Жуков остров”. Территория о. Труханов, Гидропарка и других определена как зона зеленых насаждений общего пользования и пляжей”, - отметили в Институте Генплана.

Помимо этого, учтены предложения по комплексной реконструкции устаревшего жилья. В частности, определены территории для комплексной реконструкции кварталов (микрорайонов) устаревшего жилищного фонда, к которым отнесены квартал в пределах ул. Российской, Ялтинской, Новодарницкой и Симферопольской, где предполагается ремонт, санация с утеплением панельных 9-16 этажных жилых домов, а также санация детских учреждений и общеобразовательных школ.

Читайте по теме: Киев чуть не потерял главного зодчего и почти нашел генплан

 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

фото architector.ua

Теги: реконструкция, застройка, генплан, зеленая зона, общественность, предложение, рекреация, планирование, петрик

вівторок, 24 травня 2022 г.
12:05
Сьогодні декілька тисяч наших людей перебувають у полоні – Зеленський окреслив найгостріші гуманітарні питання
11:44
У Києві на Оболоні проводять курси домедичної допомоги
11:20
На маршрути Києва вийдуть ще три нових трисекційних трамваї
11:10
За останню добу ДСНС на Київщині виявила 372 вибухонебезпечних предмети
10:55
У Києві 24 травня ярмарки пройдуть у трьох районах міста (адреси)
10:35
У Києві при пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік
10:27
В Києві пройде міжнародна виставка карикатур на тему відомого шляху для російського військового корабля
09:40
Армія рашистів втратила в Україні понад 29,3 тисячі вояків та 205 літаків, - Генштаб ЗСУ
09:17
Меценатів для відбудови шкіл та дитсадків Ірпеня шукали на бізнес-форумі в Польщі
08:36
Розслідуються близько 13 тисяч справ про ймовірні воєнні злочини солдатів РФ в Україні, – Венедиктова
08:15
З 24 лютого 35 громад перейшли до Київської єпархії ПЦУ (список)
08:06
Ворог продовжує виснажувати свої резерви, щоб залишилися боєздатними, але навряд чи зможе узяти Бахмут, - ISW
07:35
Ворог готується поновити наступ на Запоріжжя, дивізіон “іскандерів” розміщено в Білорусі, - Генштаб
понеділок, 23 травня 2022 г.
23:12
Росія завдала по Україні 1474 ракетні удари та понад 3 тисячі авіаударів, - Зеленський
22:50
Синод ПЦУ вирішив відкрити свій монастир у Києво-Печерської лаврі та доручив Епіфанію звернутися по допомогу до Кабміну
22:22
Зеленський підписав закон про конфіскацію активів колаборантів
Календар подій
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
24 травня 2022 г. 09:00
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
В суді по другому колу починається розгляд справи про стягнення з бюджету Києва 24,46 млн доларів США (671,5 млн. гривень) на користь екс-інвестора реконструкції Харківської площі. Мова йде про ТОВ “Київ Термінал” (компанія відомого грузинсько-російського бізнесмена Тамаза Сомхішвілі), яке не встигло приступити до реконструкції: підписаний в 2007 році інвестдоговір було розірвано в 2013 році, але фірма начебто понесла значні збитки. Черговий раунд судових розглядів може бути поганим знаком для столичної громади: у “Київ терміналі” за невідомих обставин погодились зменшити розмір своїх претензій та не побоялись заплатити солідний судовий збір. На думку фахівців, це може свідчити про певні домовленості на “найвищому рівні”. При цьому, для громадськості можуть ускладнити участь у судовому процесі через воєнний стан.
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
20 травня 2022 г. 13:55
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
Державна служба та органи місцевого самоврядування (ОМС) відтепер ще більше залежатимуть від начальників військових адміністрацій (ВА), утворених в умовах воєнного стану. В деяких випадках ВА перебирають на себе повноваження обласних та районних рад. Там, де ВА в силу тих чи інших причин немає, на час війни підсилюються повноваження голів громад – якщо на то є підстави воєнного характеру, голови будуть керувати одноосібно, без виконкомів та депутатів, але знов-таки під чуйним керівництвом начальників обласних ВА. Ба більше, закон, що взагалі-то стосується ВА та ОМС, розширює повноваження… президента і Верховної Ради (ВР), даючи їм право робити кадрові перестановки, оминаючи обов’язкові процедури мирного часу.