неділя, 19 травня 2024 г.

Где горячая вода? Кличко требует от “Киевэнерго” соблюдения сроков выполнения работ

Где горячая вода? Кличко требует от “Киевэнерго” соблюдения сроков выполнения работ

Городская власть ежедневно будет собирать оперативные штабы для решения вопроса горячего водоснабжения киевлянам. В то же время "Киевэнерго" должно четко соблюдать сроки выполнения работ: три дня - на ликвидацию аварии на теплосети, и две недели - на гидравлические испытания перед началом отопительного сезона.

Как стало известно KV, об этом заявил мэр Киева Виталий Кличко во время проверки ликвидации аварии теплосетей по улице Янгеля в столице.

"В течение месяца у жителей этого дома нет горячей воды. У нас есть четкие требования: если произошла авария - у "Киевэнерго" есть три дня, чтобы ее ликвидировать. И две недели предусмотрено, чтобы провести гидравлические испытания теплосетей. К сожалению, такие испытания затягиваются. Вместо двух недель киевляне испытывают дискомфорт из-за отсутствия горячей воды в течение месяца и более. Это недопустимо", - подчеркнул Кличко.

Мэр обратился к "Киевэнерго" с требованием ответственно относиться к прописанным срокам и вовремя проводить все необходимые работы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Отмечается, что сейчас без горячей воды остается около 800 домов, половина из которых - из-за гидравлических испытаний, остальные - из-за возникновения аварий и отключения источника теплоснабжения.

Кроме того Кличко заявил, что решение проблем горячего водоснабжения будут контролировать оперативные штабы, которые городская власть будет проводить с ПАО "Киевэнерго" в каждом районе столицы.

"Я дал задание создать комиссии, в которые будут входить представители "Киевэнерго" и районных администраций. Ежедневно оперативный штаб должен реагировать на все случаи повреждения коммуникаций, составлять план проверки теплосетей и, в случае возникновения чрезвычайной ситуации, в кратчайшие сроки ликвидировать аварию", - отметил городской голова.

По данным мэра, после проведения 26 июня проверки объектов, в Киеве поключили к горячему снабжению почти 900 потребителей.

Кличко также подчеркнул, что плата за услугу горячего водоснабжения не должна начисляться, если она не была предоставлена. По каждому адресу людям, где отсутствуют квартирные приборы учета горячей воды, должен быть осуществлен перерасчет ровно на тот период, в течение которого в них не было горячей воды.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, кличко, киевэнерго, горячая вода

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.