п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Галина Герега все-таки построит “Эпицентр” на месте автобусного парка на Оболони

Галина Герега все-таки построит “Эпицентр” на месте автобусного парка на Оболони

Столичная прокуратура разрешила экс-секретарю Киевсовета Галине Гереге построить на Оболони гипермаркет "Эпицентр", хотя для этого и придется снести автобусный парк.

Об этом KV стало известно из сообщения "Экономических известий".

По информации издания, Хозяйственный суд Киева дал "зеленый свет" ООО "Эпицентр К" на снос автобусного парка на ул. Полярной, 20 в Оболонском районе столицы. Это произошло из-за того, что первый зампрокурора Киева Олег Валендюк отозвал из суда поданный в августе иск, которым требовал запретить уничтожение автопарка.

Отметим, фирма "Эпицентр К", принадлежащая нардепу, экс-регионалу Александру Гереге и его жене экс-секретарю Киевсовета Галине Гереге, в начале 2014-го выиграла инвестиционный конкурс на возведение торгового центра на Оболони.

Распоряжение КГГА об утверждении победителя конкурса было подписано в мае 2014-го тогдашним главой КГГА Владимиром Бондаренко. Договор с инвестором был подписан в день увольнения Гереги с должности секретаря Киевсовета 5 июня.

Подробнее: Проделками Голубченко-Гереги-Бондаренко занялась прокуратура

Однако, из-за того, что строительство торгового центра предполагает снос автобусного парка, столичная прокуратура подала иск в суд на чиновников КГГА, КП "Киевпастранс" и руководство ООО "Эпицентр К". Ведь в числе прочего на территории автобусного парка располагался мобилизационный пункт, необходимый для выполнения указа Президента о частичной мобилизации...

Однако, мобилизационный пункт вскоре перенесли в другое место, а департамент экономики и инвестиций КГГА вступился за Герегу, пояснив, что условия инвестиционного договора предусматривают строительство автобусного парка на Троещине и передачу его в коммунальную собственность города.

Учитывая эти факторы, прокурор отозвал свой иск, а суд вынес положительное для Гереги решение.

Как отмечают "Экономизвестия", размещение нового "Эпицентра" именно на ул. Полярной, 20 на Оболони для семьи Герег было принципиально важным вопросом, потому что так им удастся "вплотную подобраться" к конкурирующей сети "Leroy Merlin". Такую тактику "Эпицентр", мол, в свое время использовал и для поглощения "Новой линии" и использует для поглащения сети супермаркетов "Олди".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

Валерия Самаркина

Теги: эпицентр, галина герега, автобусный парк

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.