вівторок, 19 березня 2024 г.

Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, - Добрянський

Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, - Добрянський

Київоблрада (КОР) може переглянути поточні видатки комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.Також у КОР стартували засідання із заслуховування звітів керівників департаментів та управлінь Київоблдержадміністрації щодо виконання обласних програм за І півріччя 2021 року. Слухання триватимуть тиждень.

Про це KV повідомили в прес-службі КОР.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Будь-яка обласна програма, як головний документ регіону, спрямована на вирішення найважливіших проблем і потреб області за рахунок коштів державного, обласного чи місцевого бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством України. 26 липня про виконання низки обласних програм відзвітували Олена Єфіменко, директор департаменту охорони здоров'я; Костянтин Довгаль, начальник управління агропромислового розвитку; заступники начальника департаменту соціального захисту населення; Сергій Куниця, начальник управління комунікацій Київської обласної державної адміністрації”, – йдеться в повідомленні.

Перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський повідомив, що у процесі обговорення виконання обласних програм знову торкнулися нагального – подальшої долі дитячих оздоровниць Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Кілька тижнів тому представники депутатського корпусу у складі робочої групи напрацювали і оцінили реальний стан справ некомерційних комунальних підприємств КОР, звернулися до профільного департаменту, що забезпечує державну політику, і наділений відповідними повноваженнями щодо координації дій у цій площині, спільного напрацювання з ними моделі оптимізації двох оздоровчих закладів”, – розповів Добрянський.

Він переконаний, що питання фінансування і підтримки закладів охорони здоров’я потребує на сьогодні коригування. Йдеться про поточні видатки комунальних некомерційних підприємств Київської обласної ради “Обласний дитячий санаторій Поляна”, Київський обласний дитячий санаторій, які на сьогодні не функціонують у частині надання медичних послуг.

“З обласного бюджету передбачено фінансування на санаторій “Поляна” у сумі 7 млн грн, по факту виділено за І півріччя 2021 року 3 млн 112 тис.900 грн, на Ворзельський обласний санаторій передбачено фінансування на суму 10 млн грн., станом на  сьогодні забезпечено фінансування у сумі 7 млн 923 тис.грн. Ми повинні об’єктивно підходити до того, що перспектива функціонування цих дитячих оздоровчих закладів у тому стані, в якому вони на сьогодні знаходяться, абсолютно безперспективна”, – наголосив Добрянський.

Перший заступник голови переконаний, що треба відповідально підійти до потреб дитячого лікування й оздоровлення у відповідності до вимог часу, звісно, якщо тільки мова не йде про фікцію. Дуже важливо почути їхню позицію.

“До формування бюджету наступного року ця спільно напрацьована концепція має бути обговорена і затверджена, виходячи зі спільних бачень вирішення проблеми. Адже фактично вже за місяць розпочнеться етап підготовки нової програми “Здоров’я Київщини”. Офіційної відповіді на сьогодні ми поки що не отримали, натомість  Олена Єфіменко, директор департаменту охорони здоров'я КОДА усно  запевнила, що департамент стоїть на тих же позиціях оптимізації, що й обласна рада. Чекаємо на офіційну відповідь і спільними напрацюваннями та зусиллями захистимо інтереси дітей Київської області”, – розповів Ярослав Добрянський.

Нагадаємо, як раніше писала KV, 13 липня робоча група Київської обласної ради продовжила заслуховувати звіти керівників комунальних підприємств, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області щодо їх ліквідності і стану діяльності.

Читайте: Більшість комунальних підприємств Київоблради нерентабельні, – перший замголови КОР Добрянський

Фото: КОР

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киевской области, мнение, позиция, За майбутнє, за майбутне, кор, ярослав добрянский, Ярослав Добрянський

вівторок, 19 березня 2024 г.
11:25
У Дніпровському районі до кінця місяця проводитимуть стерилізацію та вакцинацію вуличних тварин (адреси)
11:03
Печерське управління поліції за 2,5 млн гривень планують оснастити новою сигналізацією
10:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
10:24
У ході гасіння пожежі у Дніпровському районі столиці рятувальники виявили тіло
10:04
ЄС розробляє закон про спрямування в Україну прибутків заморожених активів рф, - Bloomberg
09:45
Інженерними підрозділами ЗСУ з початку року знешкоджено понад 7,5 тис. вибухонебезпечних предметів
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.