неділя, 28 квітня 2024 г.

Екс-очільник Київводоканалу вважає звинувачення у розтраті коштів абсурдом

Екс-очільник Київводоканалу вважає звинувачення у розтраті коштів абсурдом

Альтернативний водозабір з плавучою насосною станцією був побудований "Київводоканалом" без порушення існуючих норм, а перебазування насосів відбудеться після дозволу КМДА на демонтаж частини мостового переходу, який зараз заважає це зробити. Сама ж станція – на плаву і готова до транспортування, а гроші, передбачені на це у кошторисі, наявні й нікуди не витрачені. Це заявив у відповідь на звинувачення у розтраті цих коштів екскерівник ПрАТ "АК "Київводоканал" Сергій Крушановський (на фото).

Про це йдеться в ексклюзивному коментарі для KВ Сергія Крушановського.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

"З метою забезпечення альтернативного джерела водопостачання під час війни Київводоканал організував будівництво альтернативного водозабору з передислокацією плавучої насосної станції...

...альтернативний водозабір для киян побудований відповідно до постанови Кабінету міністрів України, розпорядженню КМВА, пройшов будівельну експертизу, а пересування насосної станції відбудеться після демонтажу частини тимчасового мостового переходу, який заважає передислокації, для чого необхідно прийняття відповідного розпорядження КМВА, яке зараз готується", – сказано в письмовому коментарі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крушановський зауважує, що рішення про побудову альтернативного водозабору було прийнято на раді оборони міста Києва під робочою назвою “Про передислокацію плавучої насосної станції….” і роботи виконані повністю. 

“На сьогодні ми завершили будівництво на новому місці дислокації. Залишилося лише перебазувати плавучу станцію та підключити її до вже готових комунікацій. Це підтверджено відповідними актами виконаних робіт", – каже ексдиректор "Київводоканалу".

Він відкидає звинувачення у технічно несправному стані станції: "Ми готові представити всі необхідні щорічні акти перевірки її технічного стану, які підтверджують її задовільний стан. І як “експертиза”, що робилась органами дізнання, навіть не ознайомившись з проєктом, може говорити про непридатність станції, якщо вона на плаву, підготовлена до транспортування і під нею 6 метрів води".

За словами Крушановського, передислокація самої станції – це 2% від вартості проєкту, і "ці гроші ще не витрачені": "А все інше – це будівництво водозабору, який буде працювати незалежно від того, яка плавуча станція забезпечить подачу води”.

Колишній керівник столичного водоканалу також каже, що про те, що підозра готується, йому повідомили заздалегідь: “Я був на лікуванні за кордоном і спеціально повернувся в Україну, щоби її отримати, чим дуже здивував органи дізнання. Після цього вручення підозри переносили три рази”. 

Як інформувала KВ, 26 березня 2023 року правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику ПрАТ “АК “Київводоканал”. Сергію Крушановському інкримінують привласнення 65 млн гривень – коштів, виділених у березні 2022 року на передислокацію насосної станції, яка перебуває на балансі водоканалу для забезпечення населення столиці питною водою. 

Читайте: У “Київводоканалі” обурилися через підозру екскерівнику компанії

Фото: “Новинарня”

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Теги: новини києва, підозра, київводоканал, сергій крушановський, насосна станція

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.