п'ятниця, 29 березня 2024 г.

До трьох сіл Сквирської громади побудують підвідний газопровід

До трьох сіл Сквирської громади побудують підвідний газопровід

До сіл Рогізна, Краснянка та Дунайка Сквирської територіальної громади Білоцерківського району Київщини побудують підвідний газопровід. Для виконання цих робіт Сквирська міська рада вже обрала підрядника – ТОВ “Теплогаз-Н”. Завершити роботи повинні до кінця 2021 року.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 15 липня 2021 року відділ капітального будівництва, комунальної власносності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради уклав з ТОВ “Теплогаз-Н” (*) договір на будівництво підвідного газопроводу до сіл Рогізна, Краснянка та Дунайка Сквирської територіальної громади Білоцерківського району Київської області. Ціна договору склала 9,35 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До кінця 2021 року ТОВ “Теплогаз-Н” повинно виконати земляні роботи, прокласти поліетиленові та сталеві трубопроводи, встановити огорожу, навіс, блискавкозахист та влаштувати асфальтове покриття.

Сквирська міська рада у відповідь на інформаційний запит KV розповіла, що загальна кошторисна вартість будівництва газопроводу трьох вказаних сіл становить 9,41 млн гривень.

Проектно-кошторисну документацію будівництва газопроводу сіл Рогізна, Краснянка та Дунайка Сквирська міськрада затвердила своїм розпорядженням від 21 травня 2021 року №69-ОД.

В травні минулого року повідомлялося, що у селах Рогізна, Краснянка та Дунайка за кошти мешканців вже збудовані і повністю готові до запуску вуличні розподільчі газопроводи. Наразі залишилося побудувати тільки підвідний газопровід до вказаних населених пунктів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Відмітимо, минулого року тендер на будівництво підвідного газопроводу до сіл Рогізна, Краснянка та Дунайка проводила Рогізнянська сільська рада. За його результатами у грудні 2020 року було укладено з Дочірнім підприємством “Теплогаз-В” (**) відповідний договір (ціна – 8,68 млн гривень). Проте 1 лютого 2021 року договір розірвали через зміну розпорядника коштів, яким стала Сквирська міськрада. Оплату по цьому договору не проводили.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Теплогаз-Н” зареєстровано в 2010 році. Статутний капітал складає 14,25 тис. гривень. Засновники – Олексій Нестерук та Олег Пташинський (директор).

ТОВ “Теплогаз-Н” являється засновником дочірнього підприємства “Теплогаз-В”, з яким 2020 році Рогізнянська сільська укладала вищевказаний договір.

За даними Clarity Project, в результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Теплогаз-Н” уклало 97 договорів на загальну суму 5,81 млн гривень (без урахування нинішнього).

Читайте: У Київській ОДА пояснили, як зекономити на ціні на газ з 1 травня

Голова Сквирської міськради – Валентина Левіцька.

* ТОВ “Теплогаз-Н” (Код ЄДРПОУ: 37113169)

** ДП “Теплогаз-В” (Код ЄДРПОУ: 40816707)

Фото: Відкриті джерела

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, закупівлі, газификация, валентина левицкая, валентина левіцька, сквирский горсовет, краснянка, сквирська міськрада, рогізна, дунайка, газифікація, рогозная

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.