понеділок, 24 червня 2024 г.

Директор Департамента культуры КГГА Диана Попова объявила о своем увольнении

Директор Департамента культуры КГГА Диана Попова объявила о своем увольнении

Диана Попова (на фото) в соцсети заявила, что сегодня, 22 февраля, ее последний день работы на должности директора Департамента культуры Киевской горгосадминистрации (КГГА). 

Об этом KV стало известно из сообщения директора Департамента культуры КГГА Дианы Поповой на ее странице в соцсети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Сегодня мой последний день в должности директора департамента культуры КГГА. Это были яркие 6.5 лет и я благодарна судьбе за каждый прожитый день с вами, дорогие коллеги и друзья!” – написала Диана Попова в сообщении.

Также она перечислила достижения и изменения, которые, по ее мнению, удалось совершить во время ее работы руководителем департамента. Так она сообщила, что за шесть лет финансирование коммунальных учреждений культуры из бюджета Киева увеличилось с 450 тыс грн до 1,2 млн грн. Кроме того, она перечислила ряд проведенных реставрационных работ и строительство Театра на Подоле. Диана Попова также отметила, что за шесть лет количество новых масштабных культурных проектов в Киеве увеличилось в 12,5 раз.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Среди прочего, Диана Попова отметила, что последние три года столичная новогодняя елка входит в топ самых красивых елок Европы.

Напомним, Диана Попова с августа по октябрь 2014 года работала первым заместителем директора Департамента культуры КГГА. В соответствии с распоряжением Киевского городского головы Виталия Кличко от 1 сентября 2014 года №204, после увольнения с должности директора департамента – Светланы Зориной, с 17 сентября исполняла ее обязанности.

24 октября 2014 года распоряжением  киевского градоначальника назначена директором Департамента культуры КГГА.

Ранее KV сообщала, что 3 февраля 2021 года начальник Управления по вопросам рекламы КГГА Александр Смирнов заявил в соцсетях, что покидает свой пост. О причинах завершения своей работы на этой должности Александр Смирнов не рассказал. Как следует из распоряжения №40 от 3 февраля 2021 года Киевского городского головы Виталия Кличко, Александр Смирнов был уволен с формулировкой “по соглашению сторон”. Тем же распоряжением Кличко назначил временно исполняющей обязанности начальника Управления по вопросам рекламы КГГА заместителя начальника этого же управления Татьяну Богуславец.

Читайте: Начальник управления по вопросам рекламы КГГА Смирнов сообщил о своем увольнении

Фото: KV

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, кгга, увольнение, кадры, департамент культуры, диана попова

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.