п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Депутата Киевсовета заинтересовал игнор Кличко проекта положения об охранной зоне столичного ботсада

Депутата Киевсовета заинтересовал игнор Кличко проекта положения об охранной зоне столичного ботсада

Специалисты Национальной академии наук месяц назад направили столичному мэру для рассмотрения проект Положения об охранной зоне Национального ботанического сада им. Н. Н. Гришко НАН Украины. Ответа они до сих пор не получили. Депутат Киевсовета Денис Москаль попросил Виталия Кличко ответить, согласован ли проект КГГА, а также предоставить информацию о результатах рассмотрения указанного письма НАН Украины.

Об этом речь идет в материале KV “Бардак Кличко. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-17 ноября 2017 года)”.

Депутат Киевсовета Денис Москаль (фракция ВО “Батькивщина”) поинтересовался у Киевского городского головы Виталия Кличко судьбой Положения об охранной зоне Национального ботанического сада, которое должно положить конец инициативам по его незаконной застройке.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат напомнил, что постановлением Верховной Рады от 13.01.2009 года №850-VI "О неотложных мерах по сохранению территориальной целостности Национального ботанического сада им. Н. Н. Гришко НАН Украины" установлен мораторий на выделение земельных участков на расстоянии менее 200 метров от границ ботсада, а Кабмину поручено установить по периметру земельного участка ботсада охранную зону.

В Национальной академии наук решили помочь КГГА и подготовили проект Положения об охранной зоне Национального ботанического сада им. Н. Н. Гришко НАН Украины, который письмом от 26.10.2017 № 110/1749-3 был направлен Виталию Кличко для рассмотрения и согласования.

Согласно проекту Положения, для обеспечения режима охраны природных и искусственно созданных ландшафтов по периметру ботсада устанавливается охранная зона шириной 200 метров. Ограничения на хозяйственную деятельность в охранной зоне распространяются на все земельные участки, входящие в нее, независимо от формы собственности. В частности, новые проекты землеустройства и озеленения земельных участков согласовываются с дирекцией ботсада.

В охранной зоне запрещается: новое строительство промышленных и других объектов, установка малых архитектурных форм ближе пяти метров к забору. Запрещено осуществлять посадку деревьев и кустов ближе трех метров к забору ботсада, устраивать массовый отдых населения, жечь костры, выжигать сухую растительность, загрязнять почву. При этом финансирование организации, благоустройства и озеленения охранной зоны осуществляется за средства государственного и местного бюджета Киева.

Денис Москаль попросил Виталия Кличко ответить, согласован ли проект КГГА, а также предоставить информацию о результатах рассмотрения указанного письма НАН Украины.

Читайте: Администрация Кличко хочет оттяпать кусок ботсада под элитные харчевни

Фото: fotoua.pp.ua

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, кгга, обращение, денис москаль, киевсовета, нан украины, ботсад гришко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.