четвер, 25 квітня 2024 г.

Депутат Васильчук опасается, что в следующем году детсады Киева могут остаться без охраны

Депутат Васильчук опасается, что в следующем году детсады Киева могут остаться без охраны

Депутат Киевсовета Вадим Васильчук напомнил чиновникам КГГА, что срок действия ранее заключенных договоров на охрану дошкольных учреждений истекает 31 декабря 2016 года, а тендер на оказание данных услуг в новом году еще даже не объявлен. При этом, на обеспечение круглосуточной охраны помещений детсадов системой “Тревожная кнопка” в 2016 году было выделено из бюджета почти 8 млн. гривен.

Об этом сообщается в материале KV  “Испытание холодом. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (12-16 декабря 2016 года)”.

Депутат Киевсовета Вадим Васильчук (фракция “Объединение “Самопомощь”) напомнил директору Департамента образования и науки, молодежи и спорта КГГА Елене Фиданян, что пора проводить тендер на круглосуточную охрану детских садов, поскольку срок действия ранее заключенных договоров истекает 31 декабря текущего года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Решением Киевского городского совета №125/125 от 03.03.2016 года была утверждена городская комплексная целевая программа “Образование Киева. 2016-2018 годы”. В соответствии с данной программой управлениям образования из бюджета города Киева на обеспечение круглосуточной охраны помещений дошкольных учебных заведений путем подключения их к системе “Тревожная кнопка” было выделено 7 807 000 гривен”, - отметил депутат.

Однако, по его сведениям, районные управления образования до сих пор даже не объявили тендеры на предоставление услуг по системе “Тревожная кнопка”, так как до сих пор неизвестно, получат ли они деньги на данные услуги.

Васильчук напомнил о том, что тендерная процедура - довольно длительная. И если объявить конкурс, к примеру, 26 декабря, то его победитель будет известен не ранее 25 января. Получается, почти целый месяц столичные детские сады будут стоять без охраны. Он попросил ускорить процесс, чтобы обеспечить безопасность маленьких киевлян.

Напомним, в сентябре 2016 года киевлянин подал иск в Окружной административный суд Киева с требованием признать противоправной бездеятельность мэра Киева Виталия Кличко относительно обеспечения надлежащей охраны в дошкольных учебных заведениях столицы. По мнению истца, даже "тревожные кнопки" в детских садах не могут обеспечить неприкосновенность жизни и здоровья ребенка. Гарантией безопасности детей, по мнени. жителя столицы,  является наличие поста вооруженной охраны в каждом учебном заведении.

Читайте: В киевских школах установят камеры видеонаблюдения

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, рейтинг, вадим васильчук, тревожная кнопка, охрана детских садов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.