неділя, 28 квітня 2024 г.

Депутат рассказал, как в Киеве узаконивают нелегальные МАФы

Депутат рассказал, как в Киеве узаконивают нелегальные МАФы

Сегодня мэр Киева посетил Оболонский район столицы чтобы лично проверить, как убирают незаконно установленные МАФы. По словам Виталия Кличко, городской власти удалось раскрыть коррупционную схему, благодаря которой на многие ларьки регистрировалось право собственности.

Во время визита градоначальника сопровождали депутаты Киевсовета, глава района и начальник Департамента благоустройства КГГА, а так же общественные активисты - передает корреспондент KV.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Комментируя сложившуюся ситуацию, Кличко привел в пример случай, когда право собственности на 18 ларьков на Оболони было зарегистрировано решениями одного и того же судьи - некоего господина Шульженко из Житомирской области.

“Все эти решения выданы одним судьей в Житомирской области. Судья Шульженко, очевидно, очень переживает, как выглядит Киев, и поэтому выносит такие решения. И этим вопросом должны заняться правоохранительные органы: на основании чего судья в Житомирской области узаконивает те или иные МАФы в Киеве? Это нонсенс!”, - подчеркнул Виталий Кличко.

Депутат Киевсовета Владислав Михайленко, присутствовавший при сносе МАФов, вкратце описал, как работала выявленная коррупционная схема:

“Решения суда принимались по схеме, называемой в просторечьи “междусобойчиком”. Когда два связанных между собой лица подают в суд, указывая исковым требованием передать имущество (МАФ) в собственность. Судья принимает решение в пользу той стороны, которая хлопочет о признании права собственности. Так незаконно установленный МАФ становится недвижимым имуществом, и чтобы его снести необходимо в судах отменять прошлые решения и регистрацию”, - поделился хитростями раскрытой аферы депутат Михайленко.

По словам депутата, собственники нелегальных МАФов на Оболони оказывают жесткое сопротивление властям, в том числе и используя подобные решения судов. Но, не смотря на это, столичный градоначальник дал коммунальным службам четкое поручение бороться с “гадюшниками”.

Подробнее читайте: На столичной Оболони власти города намерены демонтировать 235 МАФов

КиевVласть

Артем Янковецкий

Теги: кличко, маф, оболонский район, михайленко, разрешение, афера, житомир

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.