субота, 25 травня 2024 г.

Депутат Киевсовета требует проверить факты нарушения природоохранного законодательства в Дарницком лесопарковом хозяйстве

Депутат Киевсовета требует проверить факты нарушения природоохранного законодательства в Дарницком лесопарковом хозяйстве

Киевский эколого-культурный центр провел проверку Дарницкого лесопаркового хозяйства (ЛПХ). В результате были обнаружены масштабные вырубки леса. Депутат Киевсовета Олеся Пинзеник призвала остановить вырубку лесов в Киеве и попросила провести служебное расследование по фактам нарушений природоохранного законодательства в Дарницком ЛПХ.

Об этом стало известно из материала KV “Без права на права. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (16-20 июля 2018 года)”

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат Киевсовета Олеся Пинзеник (фракция “Объединение “Самопомощь”) призвала начальника Управления экологии и природных ресурсов КГГА Андрея Малеваного, начальника Государственной экологической инспекции в Киеве Виктора Павленко, и.о. гендиректора КО “Киевзеленстрой” Наталью Белоусову остановить вырубку лесов в столице.

Депутат отметила, что Киев входит в “черную” десятку регионов Украины, где катастрофическими темпами вырубается лес. Именно поэтому 18 июля Киевский эколого-культурный центр при участии  общественных активистов и журналистов ведущих телеканалов Украины провел проверку Дарницкого лесопаркового хозяйства.

В результате проверки были зафиксированы не только впечатляющие масштабы вырубки, но и то, что удаляются не больные и ослабленные деревья, как того требуют санитарные нормы, а вполне здоровые. Выяснилось, что из 30 срубленных деревьев только одно было ослабленным. То есть 97% деревьев по закону не подлежали вырубке.  

Олеся Пинзеник попросила чиновников проверить изложенные обстоятельства, провести служебное расследование по фактам нарушений природоохранного законодательства в Дарницком ЛПХ и предоставить информацию о профилактике правонарушений в сфере охраны природы.

Напомним, согласно данным снимков из космоса, за последние 15 лет в Дарницком лесопарковом хозяйстве Киева было  вырублено 830 га, или 5% его лесной территории. Незаконные вырубки зафиксированы во всех пяти лесничествах Дарницкого ЛПХ. Киевский эколого-культурный центр провел проверки в этих лесничествах, и подтвердил, что наиболее масштабные сплошные рубки велись и ведутся в Броварском и Белодубровном лесничествах.

Подробнее: В Дарницком лесопарковом хозяйстве Киева незаконно вырубили сотни гектаров леса (фото, видео)

10 июля 2018 года на пленарном заседании Киевсовета депутаты проголосовали за запрет сплошных рубок в столичных лесах. Речь идет в частности о лесопарковых хозяйствах: Дарницком, Святошинском и Конча-Заспа.

Читайте: Киевсовет запретил сплошную вырубку столичных лесов

Фото: ua-reporter.com

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, андрей малеваный, наталья белоусова, вырубка леса, виктор павленко, незаконные вырубки, дарницкое лесопарковое хозяйство олеся пинзеник

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.