п'ятниця, 26 липня 2024 г.

Чтобы крепче спалось, КГГА посоветовала киевлянам закупить шумомеры

Власти предлагают киевлянам купить приборы для измерения уровня шума, или среди ночи вызвать санэпидемстанцию, чтобы доказать нарушение норм тишины.

Об этом в КГГА сообщили депутату Киевсовета Александру Бригинцу по его просьбе повлиять на деятельность одного из сетевых продуктовых супермаркетов на ул. Мате Залки, 6. По словам жителей окрестных домов, маркет проводит разгрузочные работы даже ночью, что влечет за собой грохот двигателей автомобилей и шум при разгрузке товара.

 

“На сегодня пожаловаться на несоблюдение норм тишины можно только измерив уровень шума. Для этого нужно либо купить дорогущую технику, или вызвать среди ночи санстанцию, которая имеет соответствующую аппаратуру, но не работает в ночное время. В этом я убедился, когда вызвал ее представителей для проявления вони, которая несколько недель назад “терроризировала” Оболонь, именно ночью ”, - рассказал Бригинец.

 

Депутат отметил, что допустимый уровень звука для ночного времени, согласно санитарным нормам, должна составлять до 30дБ с 23 ч до 7 час. Для дневного времени к ним добавляют еще 10 децибел.

 

На запрос Бригинца по жалобам общины на соответствующую проблему КГГА сообщила, что “по информации управляющей магазина, прием автотранспорта с товаром и его разгрузка производится до 20:00. А жалоб от жителей не поступало”.

 

В то же время, напомнил Бригинец, что причиной его обращения в КГГА стало именно то, что жители дома на ул. Мате Залки, 4 обращались в дирекцию упомянутого магазина с просьбой обратить внимание на антисанитарию, копоть, выхлопные газы, чрезмерный шум и количество грузового транспорта, но не получили никакого ответа и результатов обращения.

 

“Называется, спросили вора, он ли украл кошелек. В борьбе слово общины целого жилого дома, против слова структуры, которая не заинтересована в наказании и откровенно врет, победила коммерция”, - возмущен Бригинец.

 

Кроме того, депутат отметил, что разрешения на предельно допустимые уровни шума не внесены в Перечень документов разрешительного характера в сфере хозяйственной деятельности. “Я буду требовать внесения соответствующего документа в перечень. И хотя законы в нашей стране для бизнесменов не писаны, но это поможет общине отстоять свое право на тихий отдых и сон”, - убежден Бригинец.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.