Броварська громада передала допомогу військовим
![Броварська громада передала допомогу військовим](/project/resources/2023/12/resized/two_column_KpzHT90L.png)
Громада у Броварах надала допомогу захисникам, здійснивши закупівлю із бюджетних коштів. Міська рада придбала та передала оргтехніку та меблі одному з підрозділів радіоелектронної боротьби.
Про це KВ дізналася із повідомлення голови Броварської міської ради Ігоря Сапожко у Телеграм-каналі.
“Броварська громада продовжує допомагати нашим Захисникам. Днями до одного з підрозділів радіоелектронної боротьби, відповідно до їхньої попередньої заявки, передано необхідну оргтехніку та меблі, закуплені за бюджетні кошти”, – йдеться у повідомленні.
На його думку, підтримуючи, таким чином, військових, кожен мешканець громади, долучається до боротьби за нашу Перемогу.
Нагадаємо, що у Броварській міськраді 22 листопада відбувся конкурсний відбір претендентів до Молодіжної ради тергромади. Наразі молодіжну раду сформовано із 26 членів і найближчим часом буде обрано керівний склад.
Читайте: У Броварах вручили премії кращим студентам
Фото: сайт громади.