неділя, 7 липня 2024 г.

Более 40 тысяч жителей Киевщины могут остаться без отопления и горячей воды

Более 40 тысяч жителей Киевщины могут остаться без отопления и горячей воды

Из-за задолженности четырех теплоснабжающих предприятий Киевской области -  Киево-Святошинской теплосети, КП “УЖКХ города Славутич”, “Беличи УЖКХ” и ООО “УкрОпт Мастер-Энерго” - НАК “Нафтогаз Украины” не выделил им лимиты природного газа на январь этого года. Из-за этого во время нынешнего отопительного сезона более 40 тысяч жителей Киевской области могут остаться без отопления и горячей воды.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы ПАО “Киевоблгаз”.

По словам председателя правления ПАО “Киевоблгаз” Дмитрия Дронова, ПАО “Киевоблгаз” обеспечивает распределение газа на основании выделенных лимитов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Дмитрий Дронов подчеркнул, что на сегодняшний день не прекращено предоставление услуги распределения газа этим предприятиям, поскольку они обеспечивают теплом и горячей водой население и все социальные объекты во время отопительного сезона.

“Если бы за этими объектами социальной инфраструктуры не было школ, садов и людей, - мы бы делали так как должны по закону. Но мы понимаем, что на улице минусовая температура и людям, проживающим в своих домах, необходимо тепло”, - сказал Дмирий Дронов.

По словам руководителя ПАО “Киевоблгаз”, его компания работает с представителями органов местной власти и органов местного самоуправления с целью погашения указанными предприятиями Киевской области задолженности за газ, поскольку из-за сложившейся ситуации “Киевоблгаз” несет большие убытки.

“Местное руководство должно урегулировать вопрос с НАК “Нафтогаз”. Если этот вопрос не будет урегулирован в ближайшее время, нам придется отключать газ. К сожалению, нам ничего другого не остается, ведь убытки, которые несет компания, очень большие”, - отметил председатель правления ПАО “Киевоблгаз”.

Напомним, в начале прошлого, 2017 года, была аналогичная ситуация. У теплосетей четырех населенных пунктов Киевской области начались проблемы с поставками газа. Коммунальщикам аукнулись задолженности за 2016 год, из-за которых предприятия Киевского областного совета  ООО “УКРОПТ “Мастер-Энерго”, “Бородянкаводоснабжение”, “Тетиевтеплосеть”  и “Переяслав-Хмельницктеплосеть” не получили лимиты от НАК “Нафтогаз” и отказ “Киевоблгаза” в распределении ресурса.

Читайте: На Киевщине без горячей воды и газа могут остаться тысячи жителей Тетиева, Переяслава-Хмельницкого, Бородянки и Коцюбинского

Дмитрий Дронов возглавляет ПАО “Киевоблгаз” с 30 июля 2016 года.

Фото: zanoza-news.com

KиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киевской области, газ, отопление, горячая вода, долги, киевоблгаз, дмитрий дронов, теплоснабжающие предприятия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.