неділя, 7 серпня 2022 г.

Бдительные бабушки раскрыли махинацию “Киевэнерго” со счетчиками

Бдительные бабушки раскрыли махинацию “Киевэнерго” со счетчиками

В Киеве жильцы одного из домов пожаловались, что "Киевэнерго" не закончило у них установку счетчиков тепла, при том, что на предприятии утверждали обратное. В процессе разбирательств выяснилось, что благодаря внимательным и настойчивым пенсионеркам была разоблачена афера "минимум тысяч на 100".

Об этом KV стало известно из сообщения депутата Верховной Рады от фракции "Блок Петра Порошенко" Ольги Черваковой на своей страничке в соцсети Facebook.

"Разоблачила какую-то мутку "Киевэнерго" со счетчиками тепла. Как я уже говорила, мои соседи - пожилые тетушки с обостренным чувством гражданской ответственности. Так вот, эти дамы еще летом заметили какую-то возню у себя в подвале. Оказалось - установка узлов учета теплоэнергии централизованного отопления. Это такие фетиши со стрелочками, рядом с которыми затем, согласно инвестпрограмме "Киевэнерго", должны были появиться счетчики. Однако прошли месяцы, а никакие счетчики так и не появились", - рассказала Червакова.

Устав ожидать “чуда”, жители дома принялись звонить в "Киевэнерго". "Там ответили, что счетчики уже стоят, а своим глазам, очевидно, люди могут и не верить. Звонят мне, клянутся, что никаких счетчиков нет. Захожу на сайт "Киевэнерго", в разделе "карта теплосчетчиков" по этим адресам написано, что у них все хорошо, счетчики стоят и взяты на учет", - сообщила депутат.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Червакова написала, что на следующее утро местные жители вместе с ней пошли в ЖЭК. "Быстро выдали нам инженера, который составил акт, что по указанным адресам никаких счетчиков нет и не было", - отметила депутат.

"Далее этот акт вместе со скриншотом с сайта пакуем в обращение и идем жаловаться на коррупцию. Написала обращение к НКРЭ, по телефону моим помощникам сказали, что очень рады такой находке, потому что это - яркий повод для проведения внеплановой проверки всех домов, где "Киевэнерго" отчиталось, какое оно молодец. А это, если не ошибаюсь, - 2 тысячи. Стоимость одного счетчика - от 50 до 70 тысяч гривен. Я, кстати, думала, что тысяч 20, а оно вон как. В итоге я и "мои любимые бабушки" разоблачили схемку минимум тысяч на 100. Это только по двум домам", - резюмировала Червакова.

Викрила якусь мутку "Київенерго" з лічильниками тепла. Як я вже казала, мої сусіди - похилого віку тіточки з загостреним...

Posted by Olga Chervakova on 24 октября 2015 г.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, киевэнерго, счетчики, афера, махинация

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.