п'ятниця, 3 травня 2024 г.

АРМА обрала управителя спортбази, пов’язаної з бізнесом Медведчука

АРМА обрала управителя спортбази, пов’язаної з бізнесом Медведчука

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на відкритому конкурсі обрало управителя для арештованої спортивної бази та іншої нерухомості у м. Українка Обухівського району Київської області. Активи пов’язують із членами родини відомого українського екс-політика, обвинуваченого у державній зраді, – Віктора Медведчука, кума російського президента.

Про обрання управителя активів KВ стало відомо з повідомлення АРМА (Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) 10 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Управителем комплексу спортивної бази та земельної ділянки площею понад 24 га обрано державне підприємство “Олімпійський навчально-спортивний комплекс “Конча-Заспа”. Відтак, арештований актив тепер сприятиме підготовці спортсменів національних збірних команд України з олімпійських видів спорту”, – сказано в повідомленні.

Наразі АРМА оголосило конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності для проведення професійної оцінки арештованого майна. 

Після завершення цього етапу з переможцем конкурсу буде укладено договір управління, а фактичне використання активу управитель розпочне з моменту підписання акту прийому-передачі майна.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як нагадує “Ліга.Бізнес”, раніше держава судилася з пов'язаною з Віктором Медведчуком компанією за повернення у державну власність ділянки площею 24,39 га на березі річки Стугна в Українці.

Читайте: Прокуратура судиться за 35 га на березі Стугни під Києвом, де продається особняк Медведчука

Земля перебуває у володінні ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур". Засновником цієї фірми є ТОВ "Інвестиційна компанія "Терра-Інвест", за якою стоїть Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука.

На початку квітня 2022 року Печерський суд Києва наклав арешт на цю земельну ділянку та передав його в управління АРМА.

Медведчук – один з фундаторів нині забороненої проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя”. Обвинувачується у державній зраді. Разом з полоненими російськими вояками був обміняний на українських захисників у вересні 2022 року.

Читайте: Київрада збирається передати Суркісам землю під стадіоном “Металіст” для будівництва житлової багатоповерхівки

Фото: ВВС

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Теги: новини україни, новини київщини, арма, українка, віктор медведчук, спортивна база

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.