понеділок, 8 серпня 2022 г.

Андрей Странников официально заработал в 2014 году всего 140 тыс. грн

Андрей Странников официально заработал в 2014 году всего 140 тыс. грн

Сопредседатель фракции  “Удар-Солидарность” в столичном горсовете Андрей Странников обнародовал декларацию об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2014 год. Из нее следует, что общая сумма доходов ближайшего соратника мэра Киева составила в прошлом году всего 140,031 тыс. грн, из которых 72,3 тыс. грн приходится на зарплату.   

Об этом КV стало известно из декларации о доходах Андрея Странникова, обнародованной на сайте Киевсовета.

В прошлом году официально 61,2 тыс. грн дохода депутата составила плата за сдаваемое в аренду имущество, и только 6,5 тыс. грн - другие виды дохода.

Согласно документу, из недвижимости  Андрею Станникову принадлежит в Киеве нежилое помещение общей площадью 160 кв.м. и 3 квартиры по 45, 54 и 30 кв.м. На содержание всего этого хозяйства депутат  потратил в минувшем году 9,1 тыс. грн. Личного автомобиля он якобы не имеет.

Члены семьи народного избранника заработали в прошлом году исключительно в виде зарплат 103,2 тыс. грн. Именно на них числится единственный на семью автомобиль ВАЗ 2104, годовое содержание которого, похоже, обходится в 11,8 тыс. грн.  

На сегодняшний день на счетах в банках у сопредседателя главной фракции столичного горсовета лежит всего около 8 тыс. грн. Эти деньги Андрей Странников, кстати, поместил туда в 2014 году.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Отметим, что Андрей Странников является главой постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития. Ряд СМИ приписывает  ему совладение несколькими компаниями:  строительными фирмами “Кроун” и “Украинская строительная компания”, ООО “Тельбин ИВА”, а также ООО “Центр земельных отношений” (купля и продажа земельных участков).

Партнерами Странникова  по бизнесу якобы являются экс-депутат Киевсовета и бывший помощник нардепа Вячеслава Кириленко Андрей Кобринский, нардеп - член партии “Удар” Валерий Ищенко, нардеп Дмитрий Андриевский.

Читайте также: Киевсовет забрал у “ударовцев” Странникова и Ищенко землю на Березняках

Напомним, что на сегодня только 80% депутатов Киевсовета обнародовали свои имущественные декларации за 2014 год. 23 народных избранника  проигнорировали свое же коллегиальное решение.

Подробнее: Только 80% депутатов Киевсовета обнародовали свои имущественные декларации за 2014 год

КиевVласть

Мария Сербук

Теги: новости киева, декларация, доходы, странников

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.