неділя, 14 серпня 2022 г.

Алексей Новиков просит решить транспортные проблемы жителей поселка Рыбный

Алексей Новиков просит решить транспортные проблемы жителей поселка Рыбный

Жители Рыбного, что находится среди леса в 3-х километрах от Броварского шоссе, могут доехать до столицы единственной маршруткой, которая ездит всего три раза в день. Поэтому им часто приходится ходить пешком через лес с Броварского шоссе. Депутат Киевсовета Алексей Новиков обращает внимание столичных властей на проблемы жильцов Рыбного и просит их решить.

Об этом идет речь в материале KV Дорога через лес. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (22-26 мая 2017 года).

Депутат Киевсовета Алексей Новиков (фракция “Единство”) написал три обращения и.о. директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА Ивану Шпилевому. Он сообщает, что среди леса на расстоянии 3-х километров от Броварского шоссе между Днепровским и Деснянским районами столицы находится поселок Рыбный. В нем проживает около 200 человек.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат информирует чиновника, что жители Рыбного могут добраться до Киева только на маршрутном такси №154, которое довозит пассажиров до ст. м. “Лесная”. У автобусов лишь 3 рейса в день с интервалом 360-375 минут и этого не хватает для потребностей жителей Рыбного. Поэтому им часто приходится ходить пешком через лес с Броварского шоссе. А это опасно, учитывая криминогенную ситуацию в столице.

Кроме того, сама дорога, по которой курсируют автобусы №154 в ужасном состоянии: на протяжении 1,8 км сплошные ямы или вообще отсутствует дорожное полотно. Новиков сообщает чиновнику, что по этим дорогам в школу и детский сад ходят дети.

И, наконец, депутат возмущается, что с Броварского шоссе на повороте к Рыбному отсутствует информационно-указательный знак о направлении движения к этому населенному пункту.

В связи с вышеизложенным, Новиков просит Шпилевого обратить внимание на проблемы жильцов Рыбного и попытаться их решить.

Читайте: Жителям поселка Рыбное в Киеве могут дать воды

Фото: Чесно

КиевVласть

Алена Момот

Теги: кгга, новости киева и киевской области, иван шпилевой, алексей новиков, транспортная инфраструктура, поселок рыбное

неділя, 14 серпня 2022 г.
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.