четвер, 11 серпня 2022 г.

Актеры Киевского академического театра “Актер” с прошлого года не получают положенных надбавок к зарплате

Актеры Киевского академического театра “Актер” с прошлого года не получают положенных надбавок к зарплате

Художественный руководитель Киевского академического театра “Актер” Вячеслав Жила пожаловался депутату Киевсовета Ирине Никорак, что, несмотря на получение театром в 2019 году статуса академического, актеры продолжают получать минимальные заработные платы без положенных надбавок.

Об этом идет речь в материале KV Тарифы без обязательств. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 июля 2020 года).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат Киевсовета Ирина Никорак (фракция “Солидарность”) попросила главу Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталия Кличко и министра культуры и информационной политики Александра Ткаченко профинансировать выплату надбавок для актеров Киевского академического театра “Актер”. 

“Ко мне, как депутату Киевского городского совета, обратился Жила Вячеслав Вячеславович – художественный руководитель Киевского академического театра “Актер”, с просьбой оказать содействие в решении вопроса недополучения заработной платы актерами театра”, – говорится в депутатском обращении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

По информации Никорак, в 2019 году театр “Актер” получил статус академического, однако работники, художественный и артистический персонал не получили соответствующие надбавки к заработной плате. 

“Актеры академического театра получают минимальную заработную плату, что ставит их в затруднительное материальное положение”, – сообщила депутат.

Никорак попросила главу КГГА и министра культуры и информационной политики обеспечить необходимое финансированием для выплаты надбавок всем работникам, художественному и артистическому персоналу театра “Актер”. 

Читайте: Национальная опера нуждается в срочном ремонте сетей и подземных залов

Фото: igotoworld.com

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, театр, александр ткаченко, ирина никорак, надбавки, заработная плата, минимальная заработная плата, актеры, киевский академический театр актер

четвер, 11 серпня 2022 г.
13:52
В Українській громаді вистачить ресурсів для проходження опалювального сезону за умов економії
13:38
У Києві Держпродспоживслужба розпочала моніторинг дотримання заборони паління в ресторанах
13:20
Сейм Латвії визнав росію країною що підтримує тероризм
12:47
Обухівська громада на Київщині передала гуманітарну допомогу найменшим мешканцям містечка для переселенців
12:35
Мінветеранів запрошує долучитися до Всеукраїнського забігу “Шаную воїнів, біжу за героїв України”
12:03
Київські митники виявили 9 посилок з виробами військового призначення часів СРСР
11:46
Петиція про легалізацію еротики та порно в Україні очікує на розгляд президента
11:27
СБУ затримала підозрюваного у передачі московитам даних про західне озброєння (відео)
11:02
Петиція про скасування рішення зупинки транспорту в Києві під час повітряних тривог набрала необхідну кількість голосів
10:45
На столичному Печерську проблеми із водопостачанням через аварію на водопроводі
10:25
У Вишеньках на Київщині поліція виявила незаконне насадження конопель (фото)
10:02
Втрати рашистів сягнули 43 тисяч вояків та 1 846 танків, - Генштаб ЗСУ
09:43
У Києві 11 серпня ярмарки пройдуть у шести районах (адреси)
09:23
На Київщині почав роботу ще один Центр безпеки
09:04
“Укрзалізниця” призначає на сьогодні додатковий рейс поїзда Запоріжжя - Київ
08:46
Великобританія надає Україні додаткові РСЗВ М-270
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.