неділя, 14 серпня 2022 г.

Агентство Fitch подтвердило рейтинги Киева

Агентство Fitch подтвердило рейтинги Киева

Международное агентство Fitch Ratings подтвердило долгосрочные рейтинги дефолта эмитента Киева в иностранной и национальной валюте на уровне “B-”. Кроме того, агентство повысило национальный долгосрочный рейтинг Киева с уровня “A-(ukr)” до “A(ukr)”. Прогноз агентства по рейтингам – “Стабильный”.

Об этом KV стало известно из сообщения на сайте агентства Fitch.

Как сообщается, повышение национального рейтинга отражает улучшение кредитоспособности Киева после обмена нереструктурированной части на сумму 101,15 млн долларов США на новые облигации, с погашением в 2022 г.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кроме того, агентство Fitch ожидает, что финансовые показатели Киева останутся удовлетворительными в среднесрочной перспективе, и столица по-прежнему будет иметь бюджет, близкий к сбалансированному.

Уточняется, что за первое полугодие Киев собрал 57% от доходов, заложенных в бюджет на полный год, и осуществил лишь 44% расходов за полный год. Это обусловило профицит на середину года в 5,6 млрд гривен.

Агентство сообщает, что прямой долг плюс прочая задолженность по классификации агентства у Киева снизился до умеренных 26,1% от текущих доходов на конец 2017 г. по сравнению с пиковым уровнем в 67% в 2014 г. При этом отмечается, что долг полностью номинирован в долларах США, что подвергает город валютному риску.

Отмечается, что на конец сентября текущего года существующий прямой долг города состоял из облигаций, представляющих собой участие в кредите, на сумму 115,072 млн долларов США, выпущенных 4 сентября 2018 года в обмен на нереструктурированную часть выпуска еврооблигаций Киева объемом 250 млн долларов США с погашением в 2015 году. При этом новые облигации, представляющие собой участие в кредите, имеют полугодовую купонную ставку в 7,5% и будут погашаться четырьмя равными полугодовыми платежами в 2021 и 2022 годах.

В агентстве сообщают, что Киев подвержен риску, связанному с компаниями госсектора. По состоянию на середину текущего года, город имел несколько действующих гарантий на общую сумму 46,2 млн евро для поддержания проектов в сфере общественного транспорта, инфраструктуры и энергосбережения. Гарантированные кредиты номинированы в евро и относятся в основном к КП “Киевпастранс” и “Киевский метрополитен”. Сроки гарантий истекают в 2021 г.

Ранее KV сообщала, что 4 сентября 2018 года Киевсовет завершил реструктуризацию непогашенного долга по внешним заимствованиям.

Читайте: КГГА: Киевсовет больше не имеет никакого непогашенного долга по внешним заимствованиям

Фото: flickr.com

KиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, рейтинг, задолженность, прогноз, облигации, fitch

неділя, 14 серпня 2022 г.
17:30
Поліцейські Київщини викрили шахраїв, які під виглядом посадовців “збирали” гроші для потреб ЗСУ
17:05
Завтра, 15 серпня, буде відновлено роботу столичного трамвайного маршруту № 28 (схема)
16:04
Від початку війни повернуто додому тіла 522 захисників України, - Мінреінтеграції
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.