п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

57 коммунальных предприятий Киева не выполнили решение о ликвидации и реорганизации

57 коммунальных предприятий Киева не выполнили решение о ликвидации и реорганизации

Сегодня, 8 октября, на совместном заседании постоянных комиссий Киевсовета по вопросам регламента и депутатской этики и по вопросам соблюдения законности, правопорядка и предотвращения коррупции депутаты заслушали отчет о деятельности Управления по вопросам контроля и предотвращения и противодействия коррупции секретариата Киевсовета за период с 1 декабря 2015 года по 15 октября 2016 года.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета.

Согласно сообщению, на протяжении отчетного периода соответствующее Управление проанализировало деятельность коммунальных предприятий (КП) и членов ликвидационных комиссий.

Было установлено, что 57 КП не выполнили решение о ликвидации и реорганизации.

При этом был выявлен незаконный вывод активов, доведение до банкротства и использование предприятий для отмывания доходов, полученных незаконным путем.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Также сообщается, что Управление по результатам анализа информации от ККПП "Гортопливо" организовало проведение проверок законности расположения отдельных автогазовых заправок (АГЗП). Соответствующие материалы были направлены в правоохранительные органы. В результате в Соломенском районе проверили законность 47 объектов, а в Дарницком - 61. АГЗП без разрешительных документов были демонтированы.

"Проведены контрольные действия по рассмотрению соответствующими учреждениями и должностными лицами 1094 запросов депутатов Киевсовета. Также мы провели проверку 133 договоров по соблюдению запрета сотрудничества со страной-агрессором, которые были заключены Киевсоветом в 2015-2016 годах. Кроме того, по обращению депутатов была проведена проверка назначения главного врача Александровской клинической больницы в Киеве. И были обнаружены возможные факты нарушения законодательства при проведении конкурса", - заявила начальник Управления по вопросам контроля и предотвращения и противодействия коррупции секретариата Киевсовета Марина Калимуллина.

По информации пресс-службы, Управление по вопросам контроля и предотвращения и противодействия коррупции секретариата Киевсовета также проверило 24 памятника архитектуры относительно проявления коррупции при пользовании соответствующими объектами.

Предварительно установлено наличие нарушений при использовании памятников в части незаключения договоров, несоблюдения санитарных, противопожарных норм. Управление готовит соответствующие материалы, чтобы направить их в правоохранительные органы и в комиссии Киевсовета.

Читайте: В Киеве может появиться электронная база договоров аренды коммунальных земель

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, киевсовет, коррупция, отчет, постоянные комиссии горсовета

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.