понедельник, 2 августа 2021 г.
Земельна революція незабаром!

Земельна революція незабаром!

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

У земельних відносинах в Україні вже закладена революційна ситуація: власники землі не хочуть, як зараз, а орендарі не можуть, як треба, та й не могли. Земельна революція незабаром!

Власники землі хочуть отримувати більше прибутку від землі, хочуть вільно розпоряджатися землею, хочуть мати право розривати договори оренди й мати можливість самостійно господарювати на землі. Українці – власники землі – хочуть відновлення й розвитку сіл і селищ, високооплачуваної роботи й достатку. Українці-власники землі знають, що так може бути і що так повинно бути.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Орендарі не хочуть та й не можуть забезпечити права і можливості власникам землі. Орендарі імпотентні відносно будь-якого розвитку, окрім власного збагачення. Така імпотентність не потрібна ні українцям – власникам землі, ні українському суспільству, ні Державі Україна. Оренда й орендар вже є відчутним непотребом у сільському господарстві, його відновленні та розвитку.

Єдиним виходом з цієї ганебної ситуації є зміна форми земельних відносин – ЗЕМЕЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ. Україна повинна відійти від орендних відносин, а земля повинна бути повернута її власникам з оренди. Незаконна (прихована) купівля-продаж землі повинна бути відмінена, і земля також повинна бути повернута її власнику – українському народу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Власники землі повинні мати змогу самостійно господарювати на своїй землі незалежно від віку, фізичних та фінансових можливостей. Власники землі мають стати власниками аграрних підприємств нової формації з персоналізованим отриманням прибутку від участі в таких підприємствах – власники землі повинні стати учасниками (акціонерами) таких підприємств. Держава повинна створити всі умови для забезпечення здійснення самостійного господарювання – надати інформаційну, організаційну та фінансову підтримку самостійному господарюванню, заснованому на об’єднавчих принципах.

Об’єднавчі принципи (кооперація) дозволяють підприємствам нової формації бути суспільно значимі, прибутковішими й прогресивними.

Аграрні підприємства нової формації – підприємства за участю власників землі, які займаються виробничою діяльністю на землі своїх учасників (власників землі). Аграрні підприємства нової формації – це єдині підприємства, які можна віднести до первинних сільгосптоваробників. Вони, на відміну від підприємств-орендарів, є суспільно значимі виробничими утвореннями, й тільки такі підприємства мають право на підтримку держави, пільгове фінансування та надання інших можливостей та преференцій. Держава може підтримувати виключно громадян та їх суспільно-виробничі об’єднання (утворення), а не бізнесменів, орендарів та аграрну олігархію – суспільне понад усе!

Участь у таких підприємствах забезпечить прогресивний розвиток здійснення права власності на землю та прогресивний розвиток виробничих ресурсів. Сумарно це дасть кожному власнику землі збільшення прибутку від землі, що в порівнянні з орендною платою буде в 2-4 рази більше, та подальше інтенсивне відновлення та розвиток українського сільського господарства.

На сьогоднішній день в участі в таких підприємствах будуть зацікавлені всі власники землі – ті, які працюють зараз на землі одноосібно, і ті, що перебувають у кайданах оренди і ще навіть не думали про самостійне господарювання.

Так, участь власників землі в підприємствах, започаткованих на об’єднанні зусиль і можливостей незалежно від віку та фізичних можливостей власника землі, є самостійним господарюванням.

Об’єднання необхідне для вирішення важливих виробних питань, таких як:

  •  отримання можливостей (у вигляді робіт та послуг, фінансових, матеріальних) для самостійного обробітку землі;

  • зменшення податкового навантаження;

  •  зменшення собівартості продукції;

  • збільшення ефективності користування землею;

  • збільшення персоналізованого прибутку кожного власника землі.

Земельна революція – це, в першу чергу, свідоме й підсвідоме бажання власників землі звільнитися від орендарів, мати можливість самостійно, в тому числі за підтримки держави, обробляти власну землю із застосуванням прогресивних організаційних та виробничих форм діяльності.

Здійснення земельної революції – це не тільки непереукладання договорів оренди на нові строки (вихід з орендних відносин), а й самостійне й самотужне оброблення власної землі.

Земельна революціяце здійснення головної вимоги власників землі: НАДАННЯ ВЛАСНИКУ ЗЕМЛІ ПРАВА РОЗРИВАТИ (ПРИПИНЯТИ) ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗА ЙОГО ВЛАСНИМ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯМ.

Право розривати договір оренди землі надає можливості власнику землі вийти з орендних відносин і почати господарювати самостійно, реалізуючи тим самим відновлення та розвиток аграрної галузі України через прогресивні організаційну і виробничу форму діяльності створених за участю власників землі аграрних підприємств нової формації.

Земельна революція – це здійснення самостійного господарювання через участь у Товаристві Власників Землі як ефективного за організаційною та виробничою формами аграрного підприємства нової формації.

Товариства Власників землі – це індустріальне господарювання; тільки індустріальне господарювання за участі власників землі може бути прибутковим і мати тенденції до стрімкого відновлення та розвитку.

Необхідно зберегти технологічність обробітку земельних площ (розміри земельних площ в обробітку повинні залишитися тими самими великими полями, які ми звикли бачити) – а це можливо тільки через об’єднання (кооперацію) площ, при цьому розподіл прибутку є персоналізованим і власник землі отримує прибуток (дивіденди), що відповідають результатам діяльності на його земельній ділянці.

Земельна революція – це пряме найвигідніше державне фінансування аграрних підприємств нової формації. Тільки такі підприємства, організовані за участю власників землі, за світовими стандартами мають право отримувати зазначене фінансування.

Вихід з орендних відносин, перехід на самостійне господарювання – це тільки первинний етап подальшого відтворення й розвитку аграрної та інших галузей країни.

Звісно, що діюча влада не спроможна до розглянутих нами і таких необхідних перетворень. Але ми й самі можемо почати їх здійснювати.

Ті власники землі, у кого закінчуються договори оренди, у кого земля вільна від орендаря, можуть ставати учасниками Всеукраїнського Товариства Власників Землі, починати спільно зі мною та іншими прогресивними українцями відпрацьовувати організаційні й виробничі питання діяльності аграрного підприємства нової формації. На нашому прикладі почне стрімко розвиватися самостійне господарювання – це буде вагомою підставою і для законодавчих змін, які визначать і право власника землі розривати (припиняти) договір оренди землі, і нададуть додаткові можливості власникам землі.

Усіма питаннями інформування, просування та розвитку обговореної нами системи прогресивних відносин займається ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ.

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ - СТВОРЕНЕ, ДІЄ І ДІЯТИМЕ ВИКЛЮЧНО В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ!

ТИСНІТЬ https://www.facebook.com/groups/vlaszem і долучайтеся до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ

МИ ЄДИНІ, ХТО:

- ЗА ПРАВО РОЗРИВАТИ ДОГОВОРИ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ!

- ЗА ПРАВО ВІЛЬНОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗЕМЛЕЮ!

- ЗА НЕПЕРЕУКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ!

- ЗА САМОСТІЙНЕ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ВЛАСНІЙ ЗЕМЛІ!

- ЗА ЗБІЛЬШЕННЯ ДОХОДІВ ВІД ЗЕМЛІ У ЇЇ ВЛАСНИКІВ У 2-4 РАЗИ!

- ЗА ТОВАРИСТВА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ!

Читайте: Зелене закріпачення власників землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, прогрессивные земельные отношения, право разрывать договора аренды

понедельник, 2 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
За июль в Киеве было зарегистрировано четыре температурных рекорда
20:02
Віддайте нам наші квартири: інвестори ЖК “Варшавський Плюс” прийшли до Фонду державного майна України з акцією
20:01
В Киеве обезврежена преступная группа, на счету которой 150 нападений на иностранных граждан (фото, видео)
19:41
Вышгородский райсовет соберется на внеочередное заседание по передаче Вышгородской теплосети и Ивановского стадиона
19:26
Медучреждениям Киева выдали почти 25 тыс доз вакцины Moderna (адреса)
19:06
В Украинке предлагают достроить стадион на набережной
18:45
В Киеве зарегистрировали еще одну общину ПЦУ
18:26
Басейн у Славутичі зроблять безбар'єрним у рамках “Великого будівництва”
18:01
Ко Дню независимости в Украине планируют запустить ЦХОЯТ - Герман Галущенко
17:45
Индонезия просит продать землю в Киеве для обслуживания посольства
17:21
КГГА занимается политикой, а не эффективным управлением Киевом, - Владислав Трубицын
17:01
ГБР сообщило о подозрении таможенникам аэропорта “Борисполь” по факту нанесения миллионных убытков государству
16:44
Подозреваемый в избиении около столичного гей-клуба сотрудник УГО задержан (видео)
16:21
Разделение должностей мэра и главы КГГА улучшит качество управления Киевом, - Владислав Трубицын
16:03
Ход строительства ЖК “Урловский-1”
Календарь событий
В СБУ заинтересовались сотрудничеством “Киевпастранса” со скандальными компаниями
2 августа 2021 г. 12:00
В СБУ заинтересовались сотрудничеством “Киевпастранса” со скандальными компаниями
Служба безопасности Украины (СБУ) с сентября 2020 года расследует факты возможного хищения средств руководством КП “Киевпастранс”. Предварительно речь идет о сотрудничестве предприятия как минимум с 8 компаниями, которым коммунальные “транспортники” в течение последних трех с половиной лет перечислили около 406 млн гривен. Точную сумму ущерба, который был нанесен столичному бюджету, должны установить экспертизы. Примечательно, что некоторые из “партнеров” КП “Киевпастранс” имеют достаточно скандальную репутацию. Среди таковых – ООО “СК “Адамант”, в офисе которого СБУ уже успело провести обыск. Эта компания, которую ранее связывали с одиозным Максимом Микитасем, была одним из субподрядчиков строительства Подольско-Воскресенского мостоперехода – как известно, использование бюджетных средств при проведении этих работ уже неоднократно обращало на себя внимание правоохранительных органов.