среда, 20 октября 2021 г.
Занепад збанкрутілої комунальної політики на прикладі Деснянського району Києва

Занепад збанкрутілої комунальної політики на прикладі Деснянського району Києва

Александр Борщевский

Член Национального союза журналистов Украины

Нормальна соціальна людина ніколи не зможе примиритися з чиновницьким свавіллям, брехнею і несправедливістю. Дискомфорт психологічний – реакція на кричущий та узаконений бандитизм. Конституція і закони у нас для всіх чи тільки обраних? Запитання дивне, але для українців воно доречне.

Щоб не обіцяла райдужного й перспективного городянам столична міська влада чи інші столоначальники у райдержадміністраціях, але коли йдеться про реальні порушення конституційних прав людей, нехтування чиновниками українськими законами, то мовчати і стояти осторонь проблеми не можна. Факт відомий, не раз осмислюваний.

Перейдемо до конкретної теми. Наразі, тисячі ліфтів у будинках столиці України потребують заміни чи капітального ремонту. Але з року в рік це відкладається при різних президентах і мерах, міністрах і депутатах. Немає ані бажання, ані фінансування, знаходяться інші поважні і неповажні причини. Весь цей хаос відрізняється одним: ніхто не думає про нагальні потреби людей, а також про те, що подальша експлуатація старих чи несправних ліфтів становить загрозу для життя і здоров’я мільйонів людей. Це злочин проти громадян і держави. Винні чиновники мають сидіти за це не в м’яких зручних кріслах, чималу кількість з них взагалі потрібно гнати за бездіяльність та професійну деформацію.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Наведу один знаковий конкретний приклад, що вже має громадський резонанс. Мешканці другого парадного 16-поверхового будинку по вул. Драйзера, 14/33, протягом двох місяців чекають, коли ж нарешті запрацює вантажний ліфт. І певно марно, бо гарантій від компанії “Майстерліфт”, комунального підприємства з обслуговування житлового фонду Деснянського району не чути. Як до речі і від керівників районної та міської влади.

Київська міськдержадміністрація ще з 2012 року обіцяє вжити заходів з проведення справжнього капітального ремонту чи заміни ліфтів у будинку, про що є відповідні листи з нотками надії та гарантії. Мешканці не без підстав стурбовані: а чи можна вірити брехунам?

Читайте: В Киеве оборвался лифт с людьми

Слід додати, що на верхніх поверхах парадного згаданого будинку проживають 9 інвалідів і 25% пенсіонерів, чимало малих дітей. Громада в шоці! Адже у 2016 році лихоманить й роботу пасажирського ліфту. Таким чином, люди як заручники лиха і майже щотижня шукають підтримки, звертаючись на гарячі телефонні лінії Кабінету міністрів та КМДА. Написали листи в Адміністрацію президента, Кабмін, у Верховну Раду - і поки все марно.

Не відчувається, що хтось звідти хотів реально допомогти бідолашним громадянам. А ліфти вже відпрацювали свій термін, їм по 30 років. Таким чином їх подальша експлуатація становить загрозу життю та здоров’ю людей. Про це хтось подумав?

Нічого реально обнадійливого у порушеній проблемі немає від в.о. голови Деснянської РДА Віктора Крохмалюка. Цей чиновник служив в адміністрації ще за часів президентства Януковича і зараз, вочевидь, прийшовся до душі нинішній владі. Невідомо тільки чим, адже в районі дуже багато різних проблем, а влада їх не вирішує.

Фактично якщо розібратися прискіпливо, то районна влада Деснянської РДА порушує не тільки конституцію, а й статті законів “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”. А я посилаюся лише на мізерну частку цих проблем, що стосується тільки ліфтів.

КМДА очевидно не хоче змін у житлово-комунальній галузі, а також не робить конкретних кроків щодо припинення порушень конституційних прав громадян і законів по відношенню до численних жителів мегаполіса. Не відчувається ніяких обнадійливих позитивних зрушень, крім нових високих тарифів, які дратують людей і погіршують рівень їх життя. Нерідко скрізь і всюди люди наштовхуються на чиновницьку грубість, бездушшя, на вістря кардинальної проблеми хама. Вістря само випирає із подертих одеж хворої державності. І з такими фактами ми не маємо миритися.

Читайте: В столице почти у половины лифтов истек срок эксплуатации

Олександр Борщевський, головний редактор журналу “Світ єдиноборств”, член Національної спілки журналістів України

КиевVласть

Теги: новости киева, Виктор Крохмалюк, лифтовое хозяйство, деснянская райгосадминистрация, киевская городская государственная администрация

вторник, 19 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
Кличко объявил дату начала отопительного сезона в Киеве
20:03
Решение Верховного Суда о незаконности отчуждения зданий завода “Большевик” является окончательным, - ФГИ
19:44
На Площади Звезд возле ТРЦ Gulliver открыли три звезды украинским спортсменам (фото)
19:26
Яготинский горсовет потратит почти 4 млн гривен на капремонт городского дома культуры
19:15
Перший місяць роботи ДІАМ: 99% звернень опрацьовуються протягом 24 годин
19:01
Хулиган устроил погром в приемной депутата Киевсовета Лилии Пашинной (фото, видео)
19:01
Неэффективное управление, убыточность и непрозрачная деятельность с признаками коррупции - результаты аудита коммунальных предприятий столицы, - Трубицын
18:45
Сучасний садок на місці нежитлової будівлі з'явиться на Київщині в рамках “Великого будівництва”
18:38
Дом №6 жилого комплекса “Нивки Парк” получил свой почтовый адрес
18:34
ВР намерена упростить назначение перевыборов местных голов, чьи полномочия досрочно прекращены
18:31
Рада собирается упростить доступ к получению земли под “мобильные вышки”
18:26
“Общины Киевщины могут остаться без бюджета развития”, - Ассоциация городов Украины
18:26
Фонд госимущества попытается продать на аукционе столичный завод “Электронмаш”
18:06
Рада приняла пакет законов о реформе НБУ
18:04
Гроші на погашення заборгованості для медиків Кагарлицької лікарні є, - Василь Володін
Календарь событий