среда, 27 января 2021 г.
Забудовник Хмельницький, мер Кличко і судді КАГС проти громади

Забудовник Хмельницький, мер Кличко і судді КАГС проти громади

Юрій Левченко

Депутат Верховної Ради VIII скликання

24.02 об 11:00 в Київському апеляційному господарському суді (вул. Шолуденка, 1) відбудеться розгляд апеляційної скарги ТОВ “Біонік Ленд”, шляхом якої Хмельницький намагається все ж таки зберегти за собою 147 вкрадених в громади гектарів.

Фірма забудовника Василя Хмельницького оскаржує рішення Господарського суду міста Києва від 22.10.2014 р. у справі № 57/243, яким скасовано рішення Київради від 8 жовтня 2009 року № 362/2431, яким фіктивному Житлово-будівельному кооперативу “Житлобудсервіс” було абсолютно безкоштовно передано у приватну власність 147 гектарів землі посеред Біличанського лісу, а землю повернуто громаді. Досягти такого результату вдалося після майже річної боротьби в судах, протестів та пікетувань органів влади. Проте Хмельницький не заспокоюється...

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

На попередньому судовому засіданні колегії суддів по цій справі був заявлений відвід в зв’язку з тим, що в Київському апеляційному господарському суді й далі застосовується порядок визначення суддів, не передбачений законом, тобто, не в автоматизованому режимі – а в “ручному” з підбором “потрібних” суддів.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, ТОВ “Біонік Ленд” звернулось з апеляційною скаргою. Як слідує з матеріалів справи, тоді головуючий – суддя Мартюк А.І., був визначений через автоматизовану систему документообігу. Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 24 листопада 2014 року, колегія, під головуванням судді Мартюк А. І. повернула апеляційну скаргу ТОВ “Біонік Ленд” апелянту, у зв’язку з тим, що копії цієї апеляційної скарги не були надіслані не те, що третім особам, але навіть всім відповідачам. Звертаю увагу – не залишили без руху, а саме повернули, разом з усіма документами і квитанцією на оплату.

ТОВ “Біонік Ленд” повторно (по новому) знову подало апеляційну скаргу і суддя Мартюк А. І. знайшла якісь поважні причини (правда, чомусь не зазначила їх у ухвалі – у чому ж вони полягають ці поважні причини) та поновила ці строки і призначила розгляд справи, хоча не мала на це жодних повноважень - так як була призначена не через автоматизовану систему документообігу, а розпорядженням секретаря судової палати Київського господарського суду (навіть не вказано, а якої ж із трьох). Як були призначені інші судді Зубець Л.П. і Новікова М. М., взагалі залишається загадкою.

Очевидно, що Хмельницький вже домовився з суддями, тому треба максимально опублічувати цей процес.

P. S. До чого тут Кличко запитаєте? А до того, що якби представники Київради визнали позов громади поки він ще був в апеляційному адміністративному суді, то питання вже було б вирішене на користь Києва. Кличко, натомість, не тільки відмовлявся видавати відповідне доручення, а навпаки допомагав всіляко Хмельницькому втримати крадену землю.

P. P. S. Історія боротьби за повернення у власність громади 147 га в Біличанському лісі:

 

КиевVласть

Теги: суд, левченко, хмельницкий, беличанский лес, апелляция, біонік ленд, житлобудсервис

вторник, 26 января 2021 г.
14:55
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В среду, 27 января, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:26
В Киеве сильный ветер повалил 24 дерева (фото)
20:04
В “Киевавтодоре” пообещали, что провал на тротуаре на проспекте Лобановского будет ликвидирован при благоприятной погоде
19:43
В Вишневом пьяный водитель грузовика совершил наезд на велосипедиста
19:27
Депутат Киевсовета пытается выяснить, почему у жителей дома по улице Кошица уже 5 лет нет доступа к колясочным
19:01
Валентин Мондриевский: В столичном ПТУ открыли модернизированный центр кулинарии и кейтеринга (фото)
18:45
Начальником следственного управления Киевщины стал 31-летний подполковник Виктор Луговой
18:20
Бывшей голове сельсовета на Киевщине сообщено о подозрении в растрате бюджетных средств
18:01
Экс-мэра Ирпеня Владимира Карплюка будут судить за служебную халатность на 2,7 млн гривен
17:43
Жители дома по улице Борщаговской в Киеве уже шесть дней остаются без света после прорыва водопровода
17:29
Жители Великой Дымерки обратились к Зеленскому, Разумкову и Шмыгалю с требованием снизить тарифы на газ и электроэнергию
17:26
Полиция задержала киевлянина, ранившего человека в больнице
17:01
Замглавы КГГА поручил спланировать строительство мест отдыха сотрудников “Киевпастранса” на конечных остановках
16:46
Дорожные знаки “Остановка запрещена” на столичных магистралях дополняют табличками “Работает эвакуатор”
16:21
На період опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду підвищувати не планують
Календарь событий