вівторок, 16 серпня 2022 г.
Всеукраїнське Об'єднання Власників Землі – основа розвитку громадянського суспільства в Україні

Всеукраїнське Об'єднання Власників Землі – основа розвитку громадянського суспільства в Україні

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Якщо у суспільства не має мети, то це звичайний соціум, який живе за однаковими правилами чи має певні спільні ознаки – такий же соціум, як і стадо баранів.

Про громадянське суспільство говорять давно. Для пересічного громадянина, якщо він і чув про громадянське суспільство, це щось там у якихось експертів та у якихось вчених для їх експертно-наукової роботи, й до реального життя це не має ніякого стосунку.

Що ж таке громадянське суспільство? Це суспільство, яке має спільну мету й активно хоче її досягти. Це суспільство недержавного впливу. Воно може як підтримувати владу, так і протидіяти їй. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Розвинуте громадянське суспільство – необхідний елемент демократії й ознака державності. Розвинуте громадянське суспільство здатне реалізовувати суспільні інтереси й впливати на формування влади. 

Розвиток в Україні громадянського суспільства – практичний шлях до європейської інтеграції. 

Не дивно, що питанням розвитку громадянського суспільства в Україні опікуються Європейські країни. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Рівень розвиненості громадянського суспільства визначається рівнем мети, поставлених завдань, сформованих методів, механізмів та інструментів для досягнення мети. 

Громадянське суспільство є сукупністю об’єднань громадян. Тому об’єднання громадян є первинною складовою громадянського суспільства. 

Штучне створення об’єднань з громадян, які не мають спільної сталої мети чи створення штучних об’єднань, стало причиною відсутності відчуття чи сприйняття українцями громадянського суспільства, як чогось важливого у формуванні та розвитку суспільних процесів. 

Для розвитку громадянського суспільства необхідні реальні об’єднання громадян, які мають суспільно важливу й корисну мету, поставлені завдання, сформовані методи, розроблені механізми та дієві інструменти для досягнення мети. 

Спільнота власників землі сільськогосподарського призначення – потенційне об’єднання громадян – суспільство, яке відповідає всім критеріям та вимогам, які висуває розвиток громадянського суспільства. 

Для спільноти власників землі легко визначити мету, відповідно до якої зробити постановку завдань, сформувати методи, розробити механізми та реалізувати їх у можливі засоби (інструменти). 

Мета для будь-якого власника землі полягає в збільшенні доходу від землі та забезпечення дбайливого ставлення до землі – тобто дохід від землі має бути оптимально ефективним. 

Серед завдань об’єднання власників землі є перехід до публічного організованого самостійного господарювання на землі, яке забезпечує будь-якому власнику землі незалежно від віку, фінансових, матеріальних чи організаційних можливостей здійснювати самостійне господарювання й отримувати максимально можливий прибуток від користування землею.

На сьогоднішній день реалізація самостійного господарювання й його розвиток може відбуватись без участі й допомоги держави.

Об’єднання власників землі для розвитку самостійного господарювання на землі найпотужніший крок до розвитку громадянського суспільства в Україні. 

Для прискорення процесу переходу до самостійного господарювання на землі необхідні зміни законодавства, які полягатимуть в припиненні порушення прав власників землі, створення для власників землі сприятливих можливостей для самостійного господарювання, серед яких надання власникам землі права розривати договір оренди землі за власним волевиявленням. Зазначене прискорення – це теж завдання об’єднання власників землі. 

Враховуючи те, що власників сільськогосподарської землі в Україні понад 5 мільйонів, то об’єднання власників землі є найбільш потужною спільнотою в Україні. 

При цьому є дивним, що влада заглядає до рота кільком сотням орендарів й ублажає їх інтереси й забаганки, й робить це так само завзято, як і російські окупанти. 

Можливо хоч представники європейської спільноти перестануть робити помилки влади й повернуться обличчям о мільйонів власників землі та членів їх родин.

Читайте: Не будьмо московитами! Українцям потрібна народна земельна реформа!

Роман Головін, голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

КиївВлада

Теги: новини україни, народна земельна реформа, всеукраїнське обєднання власників землі, громадянське суспільство

понеділок, 15 серпня 2022 г.
20:44
У Києві в суботу, 20 серпня, відбудеться благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ
20:24
У Борисполі на Олесницькому озері загинуло риби майже на 3 млн гривень, - Держекоінспекція
20:08
Правоохоронці повідомили про підозру ще 8 окупантам, які мародерили у Бучанській громаді Київщини
19:43
Генштаб ЗСУ: білорусь проводить заходи перевірки бойової готовності своїх збройних сил
19:23
В Бориспільському районі перейменували декілька навчальних закладів
19:23
Україна вже перемогла росію, будемо добивати — генерал поліції, заступник голови КМДА Андрій Крищенко
19:07
Правоохоронці підозрюють колишнього столичного прокурора у привласненні 8 кг золота
18:56
"Save Mykо”: на Майдані Незалежності відбулась благодійна акція на підтримку Миколаєва (фото)
18:45
У Києві попрощаються з акторкою та телеведучою Русланою Писанкою
18:23
У столиці за минулий тиждень виявили 316 хворих на коронавірус
18:06
На Київщині у власність держави повернули землі лісогосподарського призначення вартістю 351 млн гривень
17:41
В Ірпені демонтують 36 житлових будинків, - мер Маркушин
17:20
Палатний: “Українська команда” забезпечила військових приборами нічного бачення та медобладнанням
17:07
У Броварах планують влаштувати пункти обігріву для населення на випадок відсутності централізованого опалення
16:53
У Гостомелі на Київщині продовжуються роботи з розбору останків літака “Мрія” (фото)
16:33
У столиці сьогодні і завтра очікуються грози – Укргідрометцентр
Календар подій