четвер, 23 січня 2025 г.
Влада Київщини може вирішити проблему житла для молодих лікарів

Влада Київщини може вирішити проблему житла для молодих лікарів

Ярослав Москаленко

Голова Київської обласної організації політичної партії «За Майбутнє», депутат Київоблради

Якщо ми хочемо ефективних змін у різних галузях, зокрема медичній, ми маємо знати, бачити і чути, чим живе вся вертикаль знизу догори.

Потрібно шукати і використовувати різні можливості для органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади на місцях і керівників закладів охорони здоров’я знаходити порозуміння, а для головних лікарів, від яких власне найбільше і залежить функціонування лікарень, – бути почутими. Одним із таких інструментів є засідання госпітальних рад, в одному з яких я нещодавно взяв участь у Вишгородській ЦРЛ. До слова, про проблеми закладів охорони здоров’я Бородянського госпітального округу знаю не чужих уст. Тому й так хочеться завжди встигнути зробити більше для цієї громади, яка зовсім скоро, враховуючи децентралізацію, залишиться сам на сам зі своїми лікарнями та їхніми проблемами. А поки що хочеться максимум віддати від держави громаді, щоб їй завтра було на що опиратися.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мабуть, найкраще, що залишилося у нас з радянських часів у медицині, – це наші лікарі, мега-фахівці, справжні професіонали. Зараз час готувати їм достойну зміну, і це завдання не лише самих лікарів, але й місцевої влади – залучити, організувати, забезпечити. Скільки років тривають розмови про необхідність житла для молодих спеціалістів? Якби кожен мер міста на Київщині щороку потурбувався б принаймні про три квартири на рік для лікарів, місцеві лікарні за десять років вже мали б по 30 молодих спеціалістів! Причому не потрібно одразу віддавати квартири у приватну власність, нехай пропрацюють у лікарні років з десять, а потім і приватизують. Це хороший стимул, який може зацікавити спеціалістів працювати в госпітальних округах.

Керівники медичних закладів як ніхто знають усі проблеми та потреби своїх лікарень. Саме вони повинні ставити завдання і місцевій владі, і народним депутатам. А наше завдання – їх вирішувати.

Ярослав Москаленко, парламентар, голова групи "Воля народу"

КиевVласть

Теги: жилье, ярослав москаленко, врачи, молодые специалисты

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.