пятница, 18 июня 2021 г.
В Макарівському районі Київської області під брендом “Київхліб” намагаються лишити селян землі

В Макарівському районі Київської області під брендом “Київхліб” намагаються лишити селян землі

Андрей Семидидько

Основатель Антирейдерского Союза Предпринимателей Украины

З серпня місяця цього року по селам Київської області, в тому числі Макарівського району, почали їздити брендовані “Київхлібом” автомобілі та почали роздавати людям пакунки з хлібно-булочними виробами та пропонувати на “вигідних” умовах укласти договори оренди паїв, розірвавши існуючі  договори з фермерами та аграрними компаніями.

Конкуренція це завжди добре і відомо, що в деяких регіонах України конкуренція між фермерами призвела до збільшення орендної плати для власників землі, але я вирішив з’ясувати, а хто ж завітав під брендом “Київхіб” на Макарівщину та чи можна їм довіряти?!

Уважно подивившись документи які надають “гості” власники побачили, що договори пропонують укласти не з ПАТ "Київхліб", а з ТОВ “Київхліб Агро”.

Що стосується самого, ПАТ "Київхліб" вже давно він не належить громаді Києва, його так звана приватизація завершилась за часів Черновецького, і як пишуть ЗМІ, його власником став зять Черновецького - В'ячеслав Супруненко разом з братом.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Брати В’ячеслав та Олександр Супруненко доволі відомі в Києві, перший в свій час був депутатом Київради та зятем Леоніда Черновецького, який був мером Києва з 2006 до 2012 року. Саме В’ячеслав Супруненко і вважається сірим кардиналом "молодої команди" Леоніда Черновецького, зусиллями якої, як пишуть ЗМІ, Київ залишився без великої кількості землі та інших привабливих об’єктів нерухомого майна.

ПАТ “Київхліб” по інформації ЗМІ належить братам Супруненко , але юридично акціонерами ПАТ “Київхліб”  є іноземні юридичні особи  - компанія "Амо Кепітал Партнерс Лтд" (Великобританія) є власником 19,9994% акцій ПАТ "Київхліб", "Грін Кліфф Ассет Менеджмент Лтд" (Великобританія) - 19,9317% акцій,  Кіпрська компанія "Паган Інвестмент Лімітед" володіє 10% акціями, "Азідіум Лімітед" володіє 22,9959% акцій відповідно.

У зв’язку з цим можна констатувати, що компанія "Київхліб" пішла в офшори, щоб мінімізувати податки, а її власники не тільки знищили соціальний хліб, а ще й не планують виплачуючи податки!

Це не настільки страшна хлібна біда, далі йде хлібне горе. Земельний обман та господарське рейдерство - ось чого варто насправді остерігатися фермерам і землекористувачам на Київщині.

Як ми вже повідомляли, в районах Київської області все частіше почали з’являтися люди з фірмовими пакетами "Київхліб" і під смачний гостинець розповідати селянам про те на скільки їхній ТОВ “Київхліб Агро” є перспективним і про необхідність підписати з ними договір оренди земельних ділянок. Українці, маючи ментальність довіряти кожному з ким розділив шмат хліба, ми робимо жахливу помилку не розібравшись з тим, хто ці люди і чи насправді все так перспективно!

Що відомо про ТОВ "Київхліб Агро"? Наприклад те, що вони не мають відповідної матеріально-технічної бази про яку розповідають людям, а ще вони особисто не мають практики в агросфері.

 зправа -Бровченко Костянтин та зліва -директор ТОВ “Київхліб агро” Дунаєвський Руслан

Відповідно до даних Державного реєстру юридичних осіб власником ТОВ “Київхліб Агро” є Бровченко Костянтин Михайлович, знову через офшор - КОМПАНІЇЯ СІДФУДС ХОЛДІНГС ЛТД, і на, що слід звернути увагу, що ні саме ПАТ “КИЇВХЛІБ” ні його акціонери не є учасниками ТОВ “Київхліб агро”.

І ось цікавий засновник вказаного ТОВ “Київхліб агро”– Бровченко Костянтин, доволі молода людина, але де він заробив кошти на такий бізнес не відомо? Та чи взагалі він має кошти для введення фермерського господарства - не відомо, лише відомо, що він приймає активну участь в дивних іграх навколо ПАТ “Київмлин”, яке з березня 2017 року штучно банкрутиться, та є засновником створеного клону ТОВ “Київмлин” (код 40857612).

В кінці березня 2017 року розпочалась процедура банкрутства ПАТ “Київмлин”, по заяві ТОВ "Агрофуд" ПАТ “Київмлин” є найбілішим столичним виробником муки, який може випускати 1 тисячу тон муки на добу.

Для того, щоб зрозуміти, куди ведуть корні ініціатора банкрутства ПАТ “Київмлин” та  власника "дзеркальної" компанії ТОВ "Київмлин" достатньо дізнатись в якому банку в них відкриті рахунки. По інформації видання "ОЛІГАРХ", ці компанії мають рахунки в невеликому Українському банку – "Асвіо Банк".

Цікаво також, що відповідно до наданих проектів договорів оренди власникам землі в Макарівському районі рахунки у ТОВ “Київхліб Агро” також відкриті в банку "АСВІО БАНК".

Чим цікавий банк "Асвіо Банк", в першу чергу тим, що його власниками відповідно до інформації НБУ є брати – В’ячеслав та Олександр Супруненко.

Питання, а куди будуть звертатись власники паїв за своєю орендною платою, де шукати нових орендарів ? Отже, навіть якщо припустити, що на Макарівщину завітав ПАТ “Київхліб”, чи є він відповідальним власником і дбайливим господарем? та чи виконає свої обіцянки та чи буде сприяти розвиток регіону? Велике питання чи принесуть офшорні компанії  Макарівщині добробут селянам після того як їх власники розікрали майно Київської громади!

Андрей Семидидько, основатель Антирейдерского Союза Предпринимателей Украины

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, земля, макаровский район, семидидько, братья супруненко, Агрофуд, Київхліб, Асвіо Банк, Київмлин

пятница, 18 июня 2021 г.
13:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:04
Передача Минкульту Гостиного двора на Подоле может состояться 29 июня - Ткаченко
17:46
Нацкорпус требует от Кличко уволить коррупционеров Тация и Свистунова, - Кирилл Сазонов
17:25
На Оболони продолжаются бесплатные тренировки для детей, - Трубицын
17:24
Кличко под видом “Муниципальной варты” завел себе частную армию с гранатометами, - Сазонов
17:03
СБУ подозревает столичную “Муниципальную варту” в организации незаконного стрелкового полигона (фото, видео)
16:42
Киевоблсовет ликвидирует КП “Киевоблкино” со второй попытки
16:23
“Укрэксимбанк” выставил на продажу историческое здание в центре Киева
16:05
За пять месяцев этого года поступления от платы за землю на Киевщине выросли на 19% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
15:45
Президент Национальной академии аграрных наук подозревается в получении взятки в 4 млн гривен
15:25
СБУ провела обыски в “Муниципальной охране”
15:04
Директор Департамент комсобственности КГГА намерен улучшить качество сайта ведомства
14:46
В 13 домах Киева отремонтируют лифты (адреса)
14:22
Киев объявил большой отбор новых инспекторов по парковке
14:02
В субботу, 19 июня, на улице Архипенко в Киеве будут перекрывать движение транспорта
13:43
Кличко уполномочил Усова сотрудничать с прокатчиками самокатов
Календарь событий