четверг, 21 января 2021 г.
В інтересах власників землі - Всеукраїнське товариство власників землі

В інтересах власників землі - Всеукраїнське товариство власників землі

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Вже давно існує потреба в певному об’єднуючому середовищі для власників землі, які, з метою отримання справедливого прибутку, вже господарюють самостійно або хочуть господарювати самостійно на власній землі, але не мають змоги та не хочуть бути залежними від згубних орендарів.

Таке середовище повинно взяти на себе багато функцій, які не може виконати чи забезпечити таке виконання власник землі, або їх виконання чи забезпечення виконання занадто витратні для одного.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Але для всього визначено свій час.

Я вже створив Всеукраїнське Товариство Власників Землі – ВсеТВЗ. ВсеТВЗ має стати тим самим середовищем, в якому почне утворюватися й розвиватися самостійне господарювання, а разом з ним і відновлюватися аграрна галузь в інтересах власників землі, українського суспільства та держави України.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Всеукраїнське Товариство Власників Землі – науково досліджена й  практична за формою та змістом реалізація прогресивних земельних відносин, які забезпечать ефективне й відповідне до сьогодення  та розраховане з перспективою на майбутнє здійснення права власності на землю кожним українцем-власником землі та українським суспільством в цілому.

Територіально процес організації й роботи Товариства Власників Землі може відбутися як в межах певної громади чи громад  (територіальний принцип), так і по всій території України (безтериторіальний принцип). Також не важливо де знаходитесь ви, а де ваша земля.

Метою Товариства є реалізація самостійного господарювання власниками землі, як найефективнішої форми здійснення прав власності на свою землю як з точки зору прибутку від землі для її власника, так і з точки зору соціально-морального стану власника землі.

Самостійне господарювання через участь у Всеукраїнському Товаристві  Власників Землі має абсолютну перевагу перед будь-якими іншими формами користування землею, а власник землі  і є повноцінним її господарем. Самостійне господарювання ефективніше в 2-4 рази від згубної оренди і в 1,5 рази ефективніше від одноосібного господарювання. Товариство забезпечує сплату усіх податків, є соціально значущим, як для власників землі-Учасників Товариства, так і для держави й суспільства в цілому.

Участь у Товаристві власників землі

Учасниками Товариства можуть бути громадяни України, які мають землю сільськогосподарського призначення.

Бути учасником Товариства вигідно й спроможно як одноосібнику, так і власнику землі, у якого немає коштів на обробіток землі, незалежно від віку, організаційних та фізичних можливостей власників землі.

Учасник має право припинити свою участь (співпрацю) у Товаристві, попередивши про це Товариство не пізніше ніж за один рік до припинення участі.

Діяльність Товариства в інтересах учасника Товариства (власника землі)

Товариство в інтересах свого учасника-власника землі приймає в користування належну йому земельну ділянку для забезпечення виробничої діяльності Товариства для зайняття рослинництвом, про що укладається відповідний договір користування.

Договір користування припиняє свою дію через рік після того як Учасник-власник землі виявив бажання припинити свою участь (співпрацю) у Товаристві.

Товариство не має права відчужувати, передавати в користування чи в заставу іншим (третім) особам земельну ділянку, отриману від Учасника (власника землі).

Матеріально-технічна діяльність Товариства забезпечується як за рахунок укладання контрактів з Підрядними організаціями, які беруть на себе виконання робіт та постачання матеріалів для проведення повного комплексу робіт з рослинництва на землях, закріплених за Товариством на праві господарського відання, так і за рахунок власних коштів Учасника-власника землі (мова йде про власників землі, які мають власні кошти для господарювання й зрозуміли ефективність участі в Товаристві – це самопідрядництво).

Розрахунки з Підрядником відбувається після продажу зібраного Товариством врожаю.

Учасник Товариства не несе відповідальності за Товариство і його діяльність ні особисто, ні майном, зокрема й землею, яка належить Учаснику.

Облік діяльності у Товаристві в інтересах Учасника (власника землі)

Облік діяльності (витрати, доходи, прибуток) на земельній ділянці Учасника ведеться персоналізовано.

За земельною ділянкою Учасника закріплюється свій персоналізований результат від діяльності на ній, який є основою для вирахування персоналізованого результату Учасника.

Учаснику нараховується дохід на підставі персоналізованого результату діяльності на його земельній ділянці.

Після утримання податків з персоналізованого доходу Учасника Товариства, визначається (перераховується) прибуток для розпорядження Учасником.

Якщо у вас є вільна від оренди земля, ви хочете самостійно господарювати й отримувати більше прибутку, звертайтеся до нас!

Якщо у вас найближчими роками закінчується оренда землі – також звертайтеся до нас!

Сприянням розвитку Всеукраїнського Товариства Власників Землі займається Громадська Організація Всеукраїнське об’єднання власників землі і я, її Голова, Роман Головін.

Зареєструвавшись на сайті Всеукраїнського об’єднання власників землі https://vlaszem.net, ви отримаєте доступ до контактного телефону та електронної адреси в розділі “Контакти” і зможете з нами зв’язатися.

Щоб бути в курсі роботи і розвитку Всеукраїнського Товариства Власників Землі, також ви можете долучитися до нашого об’єднання у Фейсбуці, натиснувши на посилання https://www.facebook.com/groups/vlaszem.

Всеукраїнське об’єднання власників землі створене, діє та діятиме виключно в інтересах власників землі. Ми єдині, хто:

  • за право розривати договори оренди землі;

  • за право вільного розпорядження землею;

  • за не переукладання договорів оренди;

  • за збільшення доходів від землі у її власників в 2-4 рази;

  • за Товариства власників землі.

Читайте: Розривати договір оренди землі – конституційне право громадянина-власника землі (відео)

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, товариство власників землі

четверг, 21 января 2021 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 21 января 2021
среда, 20 января 2021 г.
14:25
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В четверг, 21 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
20:24
Киевлян предупредили о падении сосулек 21 и 22 января
20:05
Киевский рыбоохранный патруль провел рейды на Киевском и Каневском водохранилищах и оштрафовал 58 нарушителей (фото)
19:43
В рамках программы “Забота. Навстречу киевлянам” в 2020 году оздоровились более 4 тысяч человек
19:33
Віталій Кличко: Ми домовилися з урядом і парламентом, що тарифи на опалення та гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватись не будуть
19:25
Столичные правоохранители возбудили уголовное дело по факту взрыва газа в многоэтажке по улице Курнатовского (фото)
19:06
В Киеве из официальных безработных попытаются сделать профессиональных “айтишников”
18:45
Киевские коммунальщики начали ремонтировать пешеходный мост на Столичном шоссе (фото)
18:31
Два дома ЖК “Нивки-Парк” получили сертификаты о принятии в эксплуатацию, - “Интергал-Буд”
18:26
“Укрзализныця” рассказала о результатах пилотного проекта по сопровождению пассажирских поездов военизированной охраной
18:02
Під час локдауну на Київщині працюють понад шість сотень дитсадків
17:42
“Киевзеленстрою” напомнили об обустройстве сквера в Подольском районе столицы
17:24
Продавца фейковых справок о COVID-19 разоблачили в Киеве
Календарь событий