пятница, 28 января 2022 г.
Циркова вистава від Кличка: “Випробування і відкриття Шулявського мосту”

Циркова вистава від Кличка: “Випробування і відкриття Шулявського мосту”

Юрій Левченко

Депутат Верховної Ради VIII скликання

Сьогодні Кличко в одязі Діда Мороза на квадроциклі проїхав по Шулявському мосту "відкривши" проїзд над проспектом Перемоги. А вчора мер нібито "випробував" його на міцність.

Дуже багато ЗМІ зараз – більшість точно не безкоштовно – подають ці новини, як величезне досягнення Кличка, однак чомусь "забувають" згадати про наступні факти.

- Відкривають (з купою порушень та розкрадань бюджетних коштів) лише міст, а не всю розв'язку, на яку вже витрачені сотні мільйонів гривень! Кличко спочатку обіцяв побудувати цю розв'язку за 12 місяців, яка мала коштувати 400 мільйонів гривень. Наразі її ціна вже досягла 1,05 мільярда гривень, а кінцева вартість може становити 1,7-2 мільярди. Тобто в 4 – 5 разів дорожче. А коли її мають всю відкрити, щось не чути. Нагадаю, що "міст втомився" ще в лютому 2017 року!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

- Кличка було викрито в брехні, коли він казав, що вартість зросла вимушено бо вони, нібито, не розрахували скільки коштуватиме перенос комунікацій. Насправді він просто виводив бюджетні кошти на свого друга Микитася.

- Кличко провів фейковий тендер на будівництво розв'язки, до якого допустили лише 2 фірми Микитася (з підробленими документами), й по цьому в НАБУ ще в грудні 2018 була відкрита кримінальна справа за моїм зверненням. На жаль, розслідування й досі "триває".

- Міст не введений в експлуатацію.

- Лише 3 дні тому будівельники заливали бетоном опалубки підферменників, які мають сприймати навантаження від опорної частини прогонової споруди та передавати його на опору шляхопроводу. А на набрання міцності бетону потрібен 21 день.

- Кличко відверто наплював на будівельні норми заради того, щоб відкрити проїзд над проспектом Перемоги до кінця року, і влаштував справжню циркову виставу з "випробування мосту" загнавши на нього 8 МАЗів, які проїхали над головою Кличка.

- Кличко навмисно відмовився від проектів, які не передбачали знесення цеху і були кращими за багатьма характеристиками, однак мер вибрав теперішній – морально застарілий – який дозволяв йому набагато легше виводити бюджетні кошти на своїх друзів злобудовників.

- Проект будівництва на місці цеху за законодавством не мали права ані розробляти, ані затверджувати до викупу цеху. Навіть зараз проект рішення про викуп є незаконним, адже будівництво заїздів замість цеху не передбачено містобудівною документацією. Якщо говорити прямо, то Кличко банально взяв киян у заручники. Сотні мільйонів із бюджету вже використані на незаконне будівництво, а щоб довести це будівництво до кінця, необхідно ще раз порушити закон. І тепер нам кажуть: “Це – суспільні потреби, задовольнити які інакше вже неможливо!”

- Будівництво нової розв'язки на Шулявці стало історією в якій зібрана вся квінтесенція 5-річного царювання Кличка в Києві. Детальніше про це тут.

Отже маємо класичний випадок задурювання виборців. У людини крадуть гаманець, через рік віддають з нього одну гривню, й кажуть "а ви подякуйте, бо ж могли взагалі нічого не віддати".

І багато киян справді вкотре подякують злодію. А скільки саме – залежить від того, скільки людей буде знати Правду.

Юрій Левченко, депутат Верховної Ради VIII скликання

КиевVласть

Теги: новости киева, кличко, шулявский мост, стоимость, открытие моста

пятница, 28 января 2022 г.
13:57
Резников: территориальная оборона - не “народная дружина”
13:42
В столице суд приговорил выходцев с Николаевщины к 10 годам лишения свободы за хранение наркотиков
13:37
Минздрав хочет разрешить врачам выдавать пациентам бумажные больничные
13:31
В Оболонском районе Киева обустроили Центр социально-психологической реабилитации для детей и молодежи с функциональными ограничениями
13:20
Больше заражений, меньше смертей: Ляшко озвучил прогноз по “омикрону” и призвал вакцинироваться
13:05
Чиновникам КГГА в очередной раз указывают на установленный с нарушениями строительный забор возле ТРК April City
12:51
Министр Резников: у границ не намного больше российских войск, чем прошлой весной
12:48
В аэропорту “Борисполь” таможенники обнаружили у женщины драгоценности стоимостью более 6 тысяч евро
12:44
Поворозника допросили по делу об обустройстве сквера вместо многоэтажек возле станции “Сырец”
12:37
Украинцы смогут вакцинироваться бустерной дозой спустя 90 дней после получения последней прививки - решение Кабмина
12:22
СБУ заявила о разоблачении агента спецслужб РФ в Киеве
12:02
В Киевском зоопарке три дня будут праздновать 13-летие львиного прайда
11:44
Три компании прошли первый этап конкурсного отбора исполнителя работ по строительству первого участка Киевской обходной дороги
11:27
Эксперт рассказал о правилах проектирования коммерческих помещений в Киеве
11:24
Захворювання на коронавірус виявили в 1 188 жителів Київщини
11:01
На столичной Дарнице зарезали мужчину
Календарь событий