п'ятниця, 19 квітня 2024 г.
Ценовая карта первичной жилой недвижимости Киева

Ценовая карта первичной жилой недвижимости Киева

Ольга Момчилович

Эксперт по маркетингу недвижимости

На прошлой неделе я рассказала про динамику средних цен на недвижимость в целом по Киеву, которая показала рост в 7,7% к прошлому месяцу. Сегодня я предлагаю углубиться в цены Киева, вместе посмотреть на ценовую карту и разобраться, что происходит с ценой в разных районах столицы.

ТОП-3 самых дорогих районов Киева

Итак, на первом месте находится Печерский район, за ним следует Шевченковский и Подольский район занимает третье место. При этом абсолютным лидером остается Печерский район, так как ценовой разрыв между ним и Шевченковским районом составляет 56%! За лето первичная недвижимость здесь подорожала еще на 5,1%, так что в августе квартиру на Печерске можно было купить в среднем за 59 543 грн/м. 

Шевченковский район предлагает жилье в среднем за 38 188 грн/м, является стабильным вторым номером в рейтинге самых дорогих районов Киева, а кроме того по результатам июня-августа оказался наиболее растущим по цене районом, ведь только в августе он прибавил 6,6% к цене июля, а за лето в целом он вырос на 8,1%.

А вот цены Подольского района после июльского роста в 2,25% уже в августе пошли на спад, показав -1,4%, и составили 33 137 грн/м.  Но всё же, если рассматривать летний период в целом, то незначительный рост средней цены в 0,9% произошел.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ценовая карта Киева, август 2020

ТОП-3 самых недорогих районов Киева

Самые недорогие районы Киева расположились на Левом берегу. Наиболее дешевым по средней цене покупки является Деснянский район, там жилье можно приобрести в среднем за 21 368 грн/м. По данным некоторых порталов недвижимости интерес к приобретению жилья в этом районе также является наиболее низким и колеблется в районе 1%. Но в то же время на протяжении лета средние цены в Деснянском районе стабильно росли и по результатам июня-августа показали +4,3%.

За Деснянским районом в рейтинге самых недорогих районов следует Дарницкий район, который в июле подорожал на 3,8%, но уже в августе цены пошли на спад, и жилье незначительно подешевело на (-0,4%). Невзирая на это, в целом за лето средние цены выросли на 3,4% и в августе составили 23 591 грн/м.

Август, 2020


Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм         Подписаться

И замыкает тройку Днепровский район со средней ценой покупки квартиры в 24 748 грн/м. В этом районе со средними ценами за последние 3 месяца всё стабильно – они практически не менялись на протяжении лета.

Подводя итоги, можно утверждать, что этим летом даже кризисный для экономики период не вызвал падения цен на недвижимость в Киеве. Более того, на сегодняшний день при текущих обстоятельствах, по моему мнению, ожидать снижения средних цен на первичное жилье в ближайшее время не стоит. 

Единственным фактором, который сможет повлиять на снижение средней цены, может стать выход новых проектов на рынок, которые своей стартовой ценой несколько снизят среднестатистические цены.

Ольга Момчилович, эксперт по маркетингу недвижимости

КиевVласть

Теги: новости киева, недвижимость, цены, продажа недвижимости, обзор

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.