суббота, 22 января 2022 г.
Сучасна легенда: як Саакашвілі в Україні з корупцією боровся

Сучасна легенда: як Саакашвілі в Україні з корупцією боровся

Павел Выговский

Активист общественного движения "Відродження Одещини"

Початком цієї легенди можна вважати дату офіційного представлення славетного пана Міхеіла Саакашвілі як голови Одеської ОДА, з особистістю якого ви вже напевно добре знайомі, а саме 30 травня 2015 року.

Пан Саакашвілі здавна позиціонував себе як "баадурі" (в грузинській міфології - герой, син богів, борець проти зла). Однак перед здійсненням своєї "почесної місії" план Міхеіл вирішив спочатку прославити себе на всю Україну.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так, він з прибічниками продемонстрував виставу громадянам України під назвою антикорупційний форум "Рух за очищення", на якому пан Саакашвілі відкрито заявив про те, що ВІН покінчить з корупцією на території України у всіх її проявах та викорінить її з генетичного коду українців раз і на завжди.

І тут пан Саакашвілі зрозумів, що славетному борцю з корупцією необхідна відповідна фінансова підтримка для проведення його "вистав" та проживання на території України, а замість борця з корупцією став одним з її очільників.

І тут йому на підтримку приходить очолювана його побратимом Теймуразом Нішніанідзе, організація, що носить назву "Благодійний фонд "На благо Одеси" (далі - фонд).

Відповідно до відомостей, що доступні пересічному користувачу мережі Інтернет на офіційному веб-порталі Міністерства юстиції України, датою державної реєстрації фонду є 28.05.2014 року, а з 28.08.2015 року очільником фонду було призначено пана Нішніанідзе.

Однак, окрім прізвища, пана Нішніанідзе у відомостях, зазначених про засновників фонду, зазначені добре знайомі одеситам, жителям області та країни такі імена як Ківан Аднан (засновник ТОВ "КАДОР ГРУПП"), Хаджішвілі Шота Гурамович (одіозний одеський бізнесмен, який прославився ухиленням від сплати податків) та Ставніцер Андрій Олексійович (більш відомий як засновник та посадовець підприємств групи "Трансінвестсервіс" (скорочено - "ТІС").

Як мовиться в Україні: "Диму без вогню не буває". Так пан Саакашвілі, оточивши себе досить впливовими людьми, почав обмінювати їх головний ресурс - фінанси, на прояви своїх владних повноважень та вплив власної персони на інших посадових осіб.

Внаслідок чого Ківан Аднан, достовірно не відомо скільки, безперешкодно отримував земельні ділянки з престижним місцем розташування для будівництва житлових комплексів, та в подальшому отримував багатомільйонні виручки за їх реалізацію.

А також, за рахунок Фонду, спільно зі Ставніцером, утримує цілий гарем дівчат легкої поведінки, які супроводжують їх в різні поїздки. Одна з них нещодавно поділилилася своїми враженнями від поїздки в Лондон і Київ, але це - матеріал окремої статті. Ходять чутки, що вже кілька модельних агентств воюють за можливість поставляти "живий товар".

Пан Хаджішвілі Шота Гурамович отримав посаду директора ДП "Іллічівський морський торгівельний порт" для кума Крижанівського Сергія Володимировича, за допомогою якого пан Хаджішвілі, ймовірно, в подальшому займатиметься давно знайомою йому діяльністю по ухиленню від сплати податків та протиправного збагачення.

Повернення фіктивного ПДВ на сотні мільйонів гривень, поїздки за кордон з представниками ДФС і експорт рослинної олії, змішаної з автомобільним мастилом, – ось справжній бізнес Хаджішвілі.

А пан Ставніцер Андрій Олексійович отримує незаконні дозволи на проведення будівництва ТОВ "ТІС – Контейнерний термінал" гідротехнічних споруд в межах акваторії порту "Южний". А також створює спеціальні умови проти швейцарського інвестора – компанії Allseeds - та вимагає хабарі за рішення цих проблем в ОДА.

І це лише очевидні переваги, які отримали "спонсори" Міхеіла Саакашвілі. Сам він отримує одяг від світових брендів, паливо для транспортних засобів, люкс-номери у готелі "Брістоль" для побачень з коханкою, особисті безкоштовні авіарейси та кошти.

Так, проаналізувавши положення ЗУ "Про благодійну діяльність та благодійні організації", я дійшов висновку, що найбільш доречною назвою для БФ "На благо Одеси" є "БФ "Шикувати за кошти Одещини", а прізвище "Саакашвілі" та слово "корупція" - є однокореневими словами.

Це лише моє суб’єктивне бачення діяльності пана Саакашвілі як українця та голови Одеської ОДА, та, беручи до уваги всі оприлюднені факти та чутки, що ходять в народі, позитивного героя з нашого "баадурі" словами намалювати перед вами не вийшло.

Павел Выговский, активист общественного движения "Відродження Одещини"

Читайте: Генпрокуроры: история новейшей Украины в лицах

КиевVласть

Теги: коррупция, одесса, саакашвили

суббота, 22 января 2022 г.
07:15
Сегодня, 22 января, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 января 2022 года
пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов
20:26
“Киевзеленстрой” взял поселившихся на Оболони лебедей под свой патронат
20:05
Усадьба Барбана из-за снятия ареста с земучастка, на котором она расположена, находится под угрозой демонтажа
19:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
19:41
По случаю Дня Соборности к памятникам Шевченко и Грушевскому в Киеве возложили цветы (фото)
19:24
Смертельный пожар на Киевщине: задержана 18-летняя мать, оставившая детей без присмотра
19:04
У Білій Церкві на Київщині хочуть побудувати новий парк
19:02
У задержанной в Киеве уроженки Николаевщины изъяли наркотиков на 250 тысяч гривен (фото)
18:44
Международный аэропорт “Борисполь” присоединился к Всеукраинской акции памяти защитников Донецкого аэропорта (видео)
18:20
На Киевщине задержали объявленного в международный розыск Интерпола беглеца (видео)
18:01
Власти Киева рекомендовали перевести всех работников на дистанционный режим работы из-за коронавируса
17:41
Бюджет Боярской общины в конце года недополучил почти 45 млн гривен - Александр Зарубин
17:37
В Киеве будут судить врачей за вымогательства при выдаче тел умерших от COVID-19
Календарь событий