п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
“СССР 2.0”: Бізнес-план для ентузіастів зі Сходу

“СССР 2.0”: Бізнес-план для ентузіастів зі Сходу

Faina Kaplan

Блоггер

Ентузіазм жителів Сходу до реконструкції не можна залишать без нагляду і структуризованої організованої реалізації, бо це буде пиздарики, разруха і хаос, і Чечня.

Такий огромний потенціал нада направлять в нужне русло і монетизовувать. Ось варіант і він беспрограшний, - получиться його воплотить чи ні, - бо не потребує ніяких інвестицій, і в любом випадку всі будуть задоволені, даже якшо нічо не получиться. Обяви про заснування тематичниго парку “СССР” (жителі бандерівських регіонів мужуть називать для себе цей парк “Never Again Land”) в одному чи двох районах, де найбільше енергійної активної вати. Це буде воссоздана зона СССР (не путать з тим наєбаловом, шо хуйло воссоздало в себе в павілйонах ВДНХ): памятник Леніну на кожен кілометр, автомати з газ водою, реклама заборонена, своє телебачення, своя валюта, завод по проізводству, шо там харошого виробляли в СССР - бідони. Бідони - це прекрасно, і в СССР знали толк в харошом емалірованом бідоні з лакірованой ручкою. Далі, живе пиво, морожено без консервантів. Все це ентузіасти должні зробить своїми силами, бо в них багато енергїї і безумія, нада токо дать їм заброшені заводи.

Коли зона СССР 2.0 буде болє-мєнє приведена до зовнішнього еквіваленту СССР, туда можна буде запускать туристів. Це буде новий вид туризма: шоби воно погружало в пучіну якоїсь альтернативной рельності і тематично даже травмувало трошки. Турист здає на вході в зону всі свої речі і йоому видають коричньове пальто з каракульовим чи заячим воротніком, бутси/валянки - чи по погоді сандалі, авоську для продуктів, банку згушьонки, кіло крупи і консерву на перше время. Турист іде в Бюро трудоустройства і його направляють на завод, де він буде робить бідони чи шить польта з заячіми воротніками чи варить пиво чи морожено. Также в нього буде квартира, де ванна з туалетом і кухня покрашені синьой масляной краской до половини, в спальні висока кровать з подушками одна на одній і покриті тюльовой накидкой, коврик з оленями і ніяких ізлішеств.

Раз на тиждень - парад.

Бочки з квасом і пивом.

Тьотки з біляшами.

Якшо туристу захочеться забухать, то він іде в спеціально одведений будинок-бар, де в квартирах на кухнях бухають такі самі туристи і закусюють кількой чи солоной рибой розложеной на газеті (газета тоже мєсна і совєцка) з огурчиками і салом.

Туризм такого рода буде стоїть дето 1000$ на рило на тиждень, і сюда входе зарплата, квартира, робота, карманні гроші на бухло, квашені зeлені помідори, консерву і гречку чи шо там. Ви спитаєте, де брать скоко безумних туристів? В Америчкі таких - кожен пятих. Ці жлоби жалуються, як їх забав туризм з музеями, церквами, архітектурой і прилічними дорогими ресторанами. Вони хочуть шото необичне, такого шо в світі ше не придумано.

Це буде альтернативний Дізнейленд для людей, шо в них серотонін вже не виділяється традиційним способом через їх пресищеність комфортом і красою, і шоб його видавить, треба создать дещо травматичні і депресивні умови, а тільки потім випустить назад в комфорт. В США попит на таке огромний. Моя своячка (~60 років) уламувала мене взять з собою у Дніпропетрівську область в село з туалетом на вyлиці, кролями, коровами, рейсовим автобусом, бо її вже заїбала Європа і Азія з і нaйкращі курорти світу, вона хоче шото не таке.

Шоб вам показать всю плачебность ситуації в США, наприклад. В Сан Франциську є китайська столовка, де китаєць продає лапшу і оре на покупців. Це наскоко необично і захватующе, шо до нього збираються черги досужих санфранцизьців, шоб ощутить цю парадігму на собі. Ти понімаєш, вони доцільно шукають собі виборочну стресову ситуацію і наслаждаються тихенько серотоніном, шо шуга їм в голову, коли ті покидають предели цієї харчевні.

Якшо нічо інтересного не получиться же з цим проектом, то ентузіазму у ентузіастів ДНР поувавиться і все стане на свої місця. А якшо же получиться - так і спасіба. Це не шутка, а бізнес-план, іди поржи в церкві.

Давайте донесем цей чорновий бізнес-план куда нада, хотяби як ідею, бо буде пізно.

UPD

Пожалуста, не нада приводить в приклад музейне наєбалово, шо такоє вже було мол (Фільм “Дау”) Це не хардкор, не смішіть.)

Теги: мнение, бизнес, музей, ссср, стратегия, сан франциско

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.