неділя, 15 грудня 2024 г.
США за Україну: за які законопроєкти потрібно голосувати

США за Україну: за які законопроєкти потрібно голосувати

Катерина Одарченко

Партнер SIC Group Ukraine

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну в 2022 році та її триваючі агресивні війни нарешті пробудили світ до визнання російського імперіалізму та відповіді на нього. Вторгнення призвело до тисяч смертей і змусило мільйони покинути свої домівки.

Багато з 20 млн американців, чия спадщина лежить в Україні або регіоні Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), походять від біженців російського імперіалізму і є для нас попередженням не бути наївними. Якщо російський імперіалізм не буде переможений, ми ризикуємо свободою, демократією та суверенітетом вільного світу.

Тому необхідно докласти всіх зусиль для боротьби з гібридною війною, військовою агресією, дезінформацією, кібератаками, корупцією, використанням енергетичної зброї, ядерними загрозами та злочинами проти людства.

CEEC вважає, що рішуча українська перемога має значення для національної безпеки США та їхніх союзників по НАТО. Тому коаліція наполегливо працює над підтримкою законодавства, спрямованого на зміцнення України та протидію російській агресії. Ось деякі із законопроектів, які підтримує коаліція США-Україна та ЦСЄ, і чому вони важливі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Акт про партнерство в сфері безпеки України (S. 1781/H.R. 4227). Цей законопроєкт дозволяє Україні щорічно давати допомогу в галузі безпеки в розмірі 300 млн доларів США, включаючи летальне оборонне озброєння. Він також вимагає від Міністерства оборони розробити та реалізувати комплексну стратегію посилення обороноздатності України та її союзників. Цей законопроект важливий, тому що він допоможе Україні захиститися від російської агресії та дасть чітке повідомлення Росії, що її дії не будуть терпіти.

Закон про фонд протидії російському впливу (S. 1419/H.R. 3099). Цей законопроєкт дозволяє виділити 5 млрд доларів протягом п’яти років на протидію російському впливу та агресії в Європі та Євразії. Він також створює фонд для підтримки демократичних реформ, антикорупційних зусиль і незалежних ЗМІ в Україні та інших країнах, вразливих до російського впливу. Цей законопроект важливий, оскільки він визнає ширшу загрозу з боку Росії та надає ресурси для протидії її зловмисній діяльності.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Закон про безпеку 5G і далі від 2022 року (S. 3839). Цей законопроєкт вимагає розробки стратегії захисту мереж і технологій 5G, включаючи заходи щодо усунення ризиків і вразливості ланцюга поставок. Він також засновує грантову програму для підтримки розгортання захищених мереж 5G у країнах, вразливих до російського чи китайського впливу. Цей законопроект важливий, оскільки мережі 5G будуть критично важливі для майбутньої економічної та національної безпеки, і важливо забезпечити їх безпеку та стійкість.

Закон Сергія Магнітського про повторну відповідальність за права людини від 2021 року (S. 93/H.R. 133). Цей законопроєкт розширює сферу застосування Закону Магнітського, включаючи порушення прав людини в будь-якій країні, а не лише в Росії. Він також уповноважує президента накладати санкції на осіб, відповідальних за порушення прав людини, корупцію чи іншу зловмисну діяльність. Цей законопроєкт важливий, оскільки він надає потужний інструмент для притягнення людей до відповідальності за їхні дії та запобігання зловживанням у майбутньому.

Підтримуючи ці законопроекти, ми посилаємо рішуче повідомлення про те, що Сполучені Штати підтримують Україну та віддані протидії російській агресії.

Катерина Одарченко, партнер SIC Group Ukraine

КиївВлада

Теги: новини україни, війна росії проти україни, новини сша, законопроєкти на підтримку україни

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.