четвер, 3 квітня 2025 г.
Славутич має всі шанси стати науково-гуманітарним центром

Славутич має всі шанси стати науково-гуманітарним центром

Ярослав Москаленко

Голова Київської обласної організації політичної партії «За Майбутнє», депутат Київоблради

Не помилюсь, якщо скажу, що Славутич - це місто, де народжуються мрії. Я себе відчуваю щасливим. Завдяки його талановитій молоді, завдяки його мудрим вчителям і наставникам. Робочий візит сюди зарядив мене енергією на рік вперед.

Молодіжна рада "Майбутнє Славутича", з якою я мав годинне спілкування, просто підкорила. Вони молоді та проактивні. Я в захваті від того, що робить кожен з них: чи це організація змагань з воркауту, чи допомога дитячим будинкам, чи екологічні акції, чи допомога безпритульним тваринам. Разом з тим, не забув приділити увагу і юній футбольній громаді у місцевому спорткомплексі.

Ці діти вірять в Україну навіть більше, ніж моє покоління. Вони і є майбутнє України.

Не менше вразила зустріч в Славутицькому ліцеї з освітянами, які відкрили своє серце і приголомшили мене своєю щирістю. Обговорили болючі питання, поспілкувались і про впровадження Нової української школи. Серед реформ були успіхи, були прорахунки. Але що точно пішло в плюс разом з децентралізацією – це освітня реформа. І в цьому заслуга як Президента Порошенка, як Міністра освіти Гриневич, так і всієї вертикалі до кожного вчителя. Адже ця реформа залежить не лише від бюджету, вона залежить від педагога. Хоча вже запізнювався на захід у Вишгород, мене просто не відпускали. Для таких людей хочеться працювати!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Також поспілкувався з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС. Сьогодні ми мусимо не дати державі забути про тих, хто врятував людство в далекому 1986 році, і цінувати наших героїв.

Вся Україна бачить потенціал славутичан. Завдяки підтримці людей я зміг переконати високопосадовців виділити на соціальний розвиток Славутича з держбюджету в три рази більше коштів, ніж зазвичай. Мова йде про 30 мільйонів гривень на наступний рік.

Сьогодні Славутич має всі шанси, аби стати справжнім науково-гуманітарним центром. Завдяки численним проектам, що реалізуються тут, місто може гармонійно розбудовуватись десятками років. І я вірю, що це станеться, завдяки дружній і цілеспрямованій громаді.

Ярослав Москаленко, парламентар, голова МДО "Київщина"

KиевVласть

Теги: новости киевской области, мнение, киевская область, славутич, чаэс, чаэс, ярослав москаленко, реформа образования, рабочий визит

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.