п'ятниця, 3 травня 2024 г.
Реальная классификация первичного рынка жилой недвижимости

Реальная классификация первичного рынка жилой недвижимости

Олег Приходько

Основатель компании Greenol

Предлагаю новую, похожую на реальную, классификацию первичного рынка жилой недвижимости.

Недострой – кинутые и инвесторы, и объект, вокруг которого уже украли и забор.

Перестрой – дом, в котором уже несколько лет живут жильцы, но официально дом не сдан в эксплуатацию, или ему не присвоен почтовый адрес, или не подключен к городским сетям по временным магистралям.

Ямострой – строительный котлован, вокруг которого уже несколько лет стоит строительный забор и с выгоревшим от ультрафиолета паспортом стройки, на котором изображен будущий дом со сроком окончания строительства прошлым летом. Или прошлой осенью. Да и не суть.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 
 

Аферострой – брошенное строительство, застройщик которого взял кредиты на строительство более чем в двух банках и при этом продал более половины квартир.

Чертигдестрой – все еще строящийся жилой комплес, типа VIP-класса где-то в …надцати минутах от метро по пустой дороге на Ferrari и на скорости не менее 250 км/час.

Нартутистрой – строящийся или уже построенный жилой комплекс на месте бывшего производственного предприятия, сотрудники которого имели льготы по раннему уходу на пенсию по причине вредного производства.

Словоблудстрой – жалкий, ничтожный, эконом-домик-задохлик с супер-пафосным царско-императорским названием.

Вуайеристстрой – жилой комплекс, в котором, глядя из своего окна, можно рассмотреть марку кофе соседа в окне напротив.

Надрожжахстрой – жилой дом, проект которого был изначально запроектирован на 9 этажей, но застройщик, в процессе строительства, как-то случайно построил более 20, при этом лифт так и остался один в парадном из расчёта на 9 этажей.

Известнякстрой – жилой комплекс, в рекламе которого эксплуатируется известный публичный человек, как правило, артист или звезда ТВ, который просто жить не может без своей новой квартиры в им же рекламируемом ЖК.

Прокуроромэрострой – строительство, о котором активно пишут СМИ, в разрезе проблематики незаконного строительства. При этом городская власть публично обещает разобраться с данными нарушениями и наказать виновных, не имея никаких рычагов давления.

Карнавалострой – это даже не строительство, а всего лишь потенциальная площадка под будущую застройку вокруг которой жители прилегающих домов устраивают митинги против стройки, а всякие нехорошие пацики в карнавальных балаклавах и трениках гоняют мирное население с помощью бит и арматуры. Частенько на такие мероприятия приезжают автомобили с сине-красной иллюминацией.

А в каком доме живете вы?

P.S. Все совпадения с реальными жилыми комплексами - чистой воды случайность.

Читайте: Эксперты назвали количество незаконных строек в Киеве и причины возникновения недостроев

Олег Приходько, основатель компании Greenol

Источник публикации

КиевVласть

Теги: новости киева, новостройки, классификатор

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.