вівторок, 28 травня 2024 г.
Про “наебай” и украинскую политику

Про “наебай” и украинскую политику

Александр Щетинин

Председатель наблюдательного совета, бенефициар в РИА «Новый Регион»

Я всегда считал и считаю, что политика в любой стране — это объ*бос. Лет десять назад я нашел совершенно чёткий и наглядный аргумент для этого тезиса. В кхмерском языке (это тот, на котором говорят в Камбоджии, который много сохранил от санскрита — протоязыка), многие слова "говорящие". Например, наша "рыба" по-кхмерски звучит — "плааа", а "политика" — "наебай".

Не верите? Загляните в Гугл-транслейтер, введите слово "политика" по-кхмерски и нажмите на значок "динамик": он вам вслух произнесёт это слово — "наебай". ))

Так вот по поводу "наебая". Я когда это всё понял, то сразу стало очень легко разговаривать с политиками. А то они такие честные физиономии на себя надевают и такие честные слова говорят — не придерешься. А теперь понятно — "наебай" он и в Камбоджии "наебай". :)))

Я как-то лет пять назад рассказал эту историю одному украинскому политику, у него аж глаза забегали, а потом мрачно потухли. "Так что же, политика и политики вообще что ли не нужны по-вашему?" — хищно спросил он.

"Как же не нужны?" — удивился я, — Ещё как нужны! Куда же без вас. Но вы всего лишь функция. Подпуская вас к управлению государством или муниципалитетом, мы должны отлично представлять вашу суть, а вся она заключается в одном слове — "наебай". Поэтому и контроль за вами нужен очень жесткий и постоянный — день и ночь — как за жуликами. Поэтому давайте без иллюзий".

Вот с пониманием того, что политика и политики это "наебай" (кхмер.), но и с пониманием того, что без политиков не обойтись, но контроль за ними нужен ещё более жесткий, чем за жульём — мне стало гораздо легче разбираться в сути предметов и явлений.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Политиков не любят нигде в мире, но понимают, что без них не обойтись, нужно только день и ночь этих "наебаев" контролировать. А вот в тех странах, типа Мордора, в которых политиков по традиции возвеличивают, и вырастают такие страшные уродцы типа Путина. Хотим мы, чтобы и Порошенко стал таким — давайте тоже его возвеличим, а для начала сделаем недоступным для критики.

А я считаю, что он просто обычный "наебай", но не требую его свержения, а требую постоянного контроля над ним. По-моему, всё очень просто.

КиевVласть

Теги: путин, порошенко, Политика, контроль

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.