п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Про “Вишневий сад” або українські міста можуть бути успішними. Ми знаємо, бо зробили це в Ірпені

Про “Вишневий сад” або українські міста можуть бути успішними. Ми знаємо, бо зробили це в Ірпені

Володимир Карплюк

Лідер партії "Нові обличчя"

Багато років наші міста і села залишалися у стадії стагнації: зруйновані дороги, занедбані зелені зони, збиткові комунальні підприємства. Чиновники знаходили безліч причин, чому позитивні зміни неможливі: немає грошей, світова криза чи “історично так склалося”.

Коли наша команда “Нові обличчя” виграла вибори в Ірпені, то ми прийшли працювати в типове пострадянське містечко: похмура центральна площа; жодного світлофора; зелені зони – завалені сміттям і шприцами; комунальні підприємства – з великими мінусами на рахунках. Здається, що виходу немає. Проблеми українських містечок, як хронічні хвороби: про них знають, вони заважають жити, але до них звикають і перестають лікувати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В Ірпінь ми прийшли одразу з іншою позицією і конкретною ціллю – не шукати причин, а шукати можливості для створення європейського містечка. І менше, ніж за 4 роки, ми справді вималювали тут місто іншого рівня. Зараз ми маємо якісні дороги, кілометри прокладених тротуарів, нові дитячі садочки, ліцеї, успішні комунальні підприємства та 17 затишних зелених зон. Таким чином ми довели, що незважаючи на усі несприятливі зовнішні фактори, українські місцеві громади можуть розвиватися. Що для цього потрібно? Найперше, команда людей, яка ставить таке завдання – розвивати місто, а не просиджувати час у кабінетах.

За ці роки ми отримали колосальний досвід. Нам довелося знаходити рішення за кордоном, бо в Україні нам ніхто не міг показати, як працювати. Ми маємо світових партнерів і повний портфель успішно реалізованих проектів. Тому вважаємо своїм обовязком перед Україною ділитися набутим досвідом.

Наразі наша команда анонсувала конкурс громадських проектів “Вишневий сад”, який ми хочемо реалізувати у місті Вишневе на Київщині. Про що він? По-перше, про благоустрій зелених зон у місті – парків та скверів. По-друге, він про можливості і відповідальність місцевої громади. Запрошуємо мешканців Вишневого активно подавати свої проекти нових парків та скверів  на конкурс. Для цього достатньо зробити 5 простих кроків:

Перше. Коротко сформулюйте, де б ви хотіли створити нову паркову зону у Вишневому. Обґрунтуйте свій вибір. Позначте місце на Google-карті, вкажіть адресу. Напишіть коротко про себе: хто ви, чим займаєтеся, про що мрієте.

Друге. Запропонуйте варіант візуалізації проекту. За потреби, наші дизайнери допоможуть впоратися з цим завданням – вкажіть про це у своєму листі. Опишіть, що б ви хотіли бачити у новому сквері: зону барбекю, дитячий майданчик, територію для спорту тощо.

Третє. Будьте готові взяти ініціативу та відповідальність у свої руки: до початку реалізації проекту його потрібно обговорити з мешканцями вашого мікрорайону, заручитися підтримкою однодумців.

Чертверте. Надішліть свою пропозицію на конкурс громадських проектів “Вишневий сад”, заповнивши анкету за посиланням. Якщо у вас залишилися питання, ви можете дізнатися більше інформації за телефоном +8 (073) 3633363.

І останнє. Підтримуйте контакт з організаторами конкурсу, створюйте свою команду однодумців на мікрорайоні, будьте наполегливими і вірте у свою перемогу.

Найкращі проекти будуть відібрані і направлені на погодження міської влади. А після цього кваліфіковане конкурсне журі відбере найкращі проекти, які будуть профінансовані за підтримки команди “Нові обличчя”. Давайте з кожного містечка, з кожного мікрорайону починати будувати Європу в Україні. 

Читайте: Про мистецтво, яке завжди доречне і завжди на часі

Володимир Карплюк, лідер партії "Нові обличчя"

КиевVласть

Теги: новости киевской области, позиция, инфраструктура, вишневое, владимир карплюк, инициатива, общественные проекты, развитие города

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.