воскресенье, 5 декабря 2021 г.
Про аморальний розсадник корупції

Про аморальний розсадник корупції

Олег Береговой

Депутат Иванковского райсовета

Цей допис буде про те, чого в нашій державі бути взагалі не має, а люди причетні до цього свавілля мають бути позбавлені посад та притягнуті до кримінальної відповідальності.

Мова йде про Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації та КЗ Київської обласної ради “Обласне бюро медико – соціальної експертизи” та МСЕК при цьому закладі.

З жовтня 2018 року ці структури відмовляються визначити статус постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та видачі відповідного посвідчення, Ісаєвій Аліні Віталіївні, 1993 року народження, жительці Іванківського району, матері маленької дитини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ну, от не бачать ці люди зв’язку у Аліни Ісаєвої з Чорнобильською катастрофою. Не важливо цим людям, що у липні 2018 року, Центральна міжвідомча комісія МОЗ та МНС України по встановленню причинного зв’язку хвороби що привели до інвалідності (діагноз: РАК правої молочної залози, рецидив, метастази) вже встановила зв’язок, зазначивши, що захворювання пов’язане з впливом аварії на ЧАЕС, не важливо їм, що Аліна надала з документами копію посвідчення матері постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії (що вже є беззаперечною підставою згідно Закону України), не важливо, що Аліна надала копію свого посвідчення потерпілої від ЧАЕС. І найголовніше!!! МСЕК спочатку видало довідку про зв’язок хвороби з аварією на ЧАЕС, але Департамент соцзахисту Київської області звернувся до МСЕК щодо обгрунтованості довідки і вони разом вирішили, що довідку таки видали неправильну, бо (!) посвідчення Аліни про потерпілість від аварії втратило чинність, адже воно було дитяче, а їй вже далеко за 18. Ну, так…. Звісно, виповнилося 18 і Аліна перестала бути потерпілою…

Ну от скажіть, товариство, як такі дебіли потрапляють на посади?

Статтею 27 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” до дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, належать неповнолітні діти, які: 5) народились після 26 квітня 1986 року від батька, який на час настання вагітності матері мав підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, або народжені матір'ю, яка на час настання вагітності або під час вагітності мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тобто вже навіть посвідчення матері було б достатньо…

А суть, на мою думку, ось у чому: жителям Іванківського та Поліського району добре відомо, що маючи кошти можна і довідку отримати, і групу… То може Аліні треба було зі своєю страшною хворобою та наявними законними підставами ще й “ручку позолотіть” ясновельможним панам?

Тепер Аліна змушена ще й у судовому порядку доводити правоту. Боролася з раком, тепер має боротися з недолугими чиновниками. І хоча у суді справа з січня 2019 року затягується, вже майже рік, Аліна переможе.

Без Чорнобильського посвідчення 1 категорії вона не може отримати необхідні їй ліки за пільговою ціною. Зараз вона їх купує за повною ціною, а це дуже дорого.

А наша місія, як членів громадянського суспільства, має полягати не лише у допомозі таким, як Аліна, а й запобігти такому свавіллю в нашій державі, це неприпустимо і аморально, не по–людськи.

Тому, звертаюся в першу чергу до журналістів, представників влади, депутатів всіх рівнів, працівників правоохоронних органів, активістів та просто небайдужих громадян. Давайте разом доб’ємося справедливості в цій історії! Копії всіх документів готовий надати особисто.

Олег Береговой, депутат Иванковского райсовета

КиевVласть

Теги: кога, чернобыльцы, олег береговой, чернобыльская катастрофа, департамент соцзащиты, пострадавшие от аварии на чаэс

суббота, 4 декабря 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:05
В Киеве во время проведения чемпионата Украины по спортивным танцам произошел пожар (фото)
16:04
Полицию попросили расследовать угрозы в адрес активиста-защитника исторических зданий в столице
15:05
Нардеп Бурмич требует от Кличко отчета о новом Генплане Киева
14:04
Во фракции “Европейская солидарность” раскритиковали мэрию Украинки за сокрытие информации о земельных участках
13:03
За останню добу на коронавірус захворіли 671 житель Київщини
12:02
На столичной улице Энтузиастов ограничили движение до 30 декабря (схема)
11:03
Правоохранители направили в суд обвинение о нанесении руководством депо “Киев-Пассажирский” ущерба в 4 млн гривен
10:04
В Украине за сутки вакцинировали от коронавируса 216 тысяч человек
09:01
Украинский горсовет блокирует освоение 15 млн гривен на строительство коммунального рынка, — Туренко
07:15
Сегодня, 4 декабря, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 4 декабря 2021 года
пятница, 3 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 4 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:33
На Вишгородшині школярам стало зле від принесеної в клас невідомої речовини
20:26
С 4 по 6 декабря в Василькове на Киевщине закроют движение по железнодорожному переезду (схема)
20:20
Кабмин изменил порядок платы за обслуживание счетчиков воды и тепла
Календарь событий