понедельник, 10 мая 2021 г.
Поле битви – Земля. Земельні поправки 2178-10: зрада чи революція?

Поле битви – Земля. Земельні поправки 2178-10: зрада чи революція?

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

13 листопада народні депутати прийняли в першому читанні та за основу законопроект №2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”. Цей проект закону – зрада за всіма напрямами. Поле втрат від закону – земля України.  Поле битви ще не визначено. І на поле битви потрібно приходити зі своїми пропозиціями й поправками – поки що.

А 14 листопада – ще одна трагічна дата. Тоді парламентарі проголосували в першому читанні за законопроект №2194 та №2195 – і сформували зрадницький пакет законів проти українців та їх землі. Але про ці два проекти законів поговоримо пізніше, оскільки основна зрада – саме в законопроекті №2178-10.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В середу, 27 листопада, закінчується 14 днів щодо подання пропозицій і поправок для законопроекту №2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”. Нагадаю, 13 листопада за нього проголосували 240 нардепів, серед яких – 227 “Слуг народу” та 13 мажоритарників. 

З фракції “Слуги народу” проти законопроекту  проголосувало три депутати: Анна Скороход, Сергій Нагорняк і Георгій Мазурашу. 16 “слуг” утрималось, 5 були відсутні і один не голосував. Всього втрат голосів у Слуг від свідомих депутатів і “відсутніх” – 26. Якщо до голосування усвідомлять і перейдуть на “світлу сторону добра” ще 15 “слуг” (відсутній, утримався, не проголосував або проти), то закон №2178-10 про земельну зраду не буде підтримано в другому читанні.

Читайте: Земельна революція проти Земельної зРади

Щоб гарантувати “земельну більшість” у парламенті для недопущення земельної зради, виходячи з поточної ситуації, достатньо зформувати національно-орієнтовану коаліцію в середині фракції “Слуга народу” – в кількості мінімум 68 депутатів, 19 з яких вже себе проявили як справжні Слуги Народу. Така національно-орієнтована коаліція Слуг може  об’єднуватися в голосуваннях за закони в інтересах Українського народу з іншими фракціями і депутатами.

Для непідтримання депутатами зі “Слуг” законопроекту №2178-10 про земельну зраду у них повинна бути, крім простого бажання не зраджувати Україну, об’єднавча ідея, яка задовольнить депутатів – і тих, хто не проголосував за цей закон в першому читанні, і тих, хто б з радістю “спригнули” з цього поїзду зради, але не мають приводу чи достатніх аргументів.

На жаль, жодна політична сила не спромоглася законопроекту №2178-10 про земельну зраду протиставити повноцінні національно-орієнтовані зміни до законодавства – як у вигляді змін, так і у вигляді повноцінних законів. І зараз об’єднавчу ідею можна “загорнути” лише в пропозиції і поправки до законопроекту №2178-10. Такі національно-орієнтовані пропозиції і поправки можуть вплинути на перебіг подій – протидіяти зраді.

Розумію, що свідомими фракціями і депутатами будуть подані пропозиції і поправки. Але, виходячи зі свого досвіду, наукових напрацювань, я вважаю за необхідне включитися в законотворчий процес. Мною вже запропоновано  певним парламентським і непарламентським політичним силам та окремим депутатам консолідоване бачення можливих правок – правок в інтересах власників землі, правок в інтересах Українського народу, а не в інтересах іноземців, латифундистів, орендарів, дезорієнтованих  політиків та меркантильних зрадників.

Уже в самій назві законопроекту озвучена безграмотність, що виражена в обігу того, що не може бути обігом. Земля не може бути в обігу, вона не може бути в обігу навколо нас. Все, що земля може робити – давати все неоціненне, що забезпечує існування людства та обертатися навколо Сонця. Хоча, можливо, “придумувачі” земельної зради і вирішили, що вони і є наше Сонце.

Отже, мої національно-орієнтовані пропозиції і правки дадуть можливість:

 • визначити національно-орієнтовану суб’єктність набувачів земель;

 • забезпечити  власникам землі отримувати в 2-4 рази більше доходів від власної землі;

 • забезпечити вільний обміну правами на землю сільськогосподарського призначення без втрати (зміни) соціально-значимої структури суб’єктності прав власності на українську землю;

 • забезпечити формування ефективного власника в особі українських громадян та їх соціальних утворень, як уособлення Українського народу та його права на землю;

 • зробити неможливою концентрацію земель у певного обмеженого кола осіб – земля не буде у власності ні іноземців, ні латифундистів, ні у транснаціонального капіталу;

 • забезпечити формування умов для впровадження ринкових механізмів в земельні відносини;

 • забезпечити формування можливостей і умов для самостійного господарювання на своїй землі її власників;

 • формування умов для пришвидшеного відтворення та розвитку аграрного виробництва, зокрема, тваринництва та переробки;

 • забезпечити умови для створення нових робочих місць;

 • забезпечити формування надійної інвестиційної бази для розширеного кредитування інвестицій в аграрну галузь і економіку країни;

 • забезпечити соціально-спрямований розвиток економіки країни в інтересах українців;

 • зростанню цінності землі, як за економічною ефективністю, так і за морально-етичними нормами – бути власником землі стане престижно і економічно вигідно;

 • забезпечити зняття з питання денного економічних, суспільних, світоглядних суперечностей з приводу земельних відносин. 

Пропозиції і правки повинні об’єднати всі національно-орієнтовані політичні сили і депутатів, як в раді, так і поза нею, а головне – об’єднати український народ, який за Конституцією України є власником українських земель.

У національно-орієнтованих депутатів зі “Слуги народу” є можливість об’єднатися і довести, хто є справжнім слугою народу, а хто такий за назвою партії. Усім нам необхідно підтримати справжніх слуг, підтримати тих депутатів з фракції “Слуги народу”, які хочуть приєднатися до своїх колег-справжніх слуг, що вже не голосували за земельну зраду. 

Тому, в першу чергу, звертаюся з пропозицією до депутатів з фракції “Слуга народу” (ті, які зараз там і ті, які вийшли з фракції) про співпрацю не тільки з подання національно-орієнтованих пропозицій і поправок до проекту закону №2178-10, але і подальшого формування законодавства у сфері земельних відносин в інтересах українського народу. Національно-орієнтовані (справжні) слуги народу можуть і повинні стати об’єднавчою силою в парламенті.

Також, я готовий до співпраці і з іншими фракціями, депутатами і позапарламентськими політичними силами.

Земля – питання №1.

Ми є Влада!

Читайте: Земельний уряд: законодавча ініціатива з національно-орієнтованого законодавства з земельних відносин

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, слуга народа, земельная реформа, народная земельная реформа, роман головин, законопроект 2780-10, земельная зрада

воскресенье, 9 мая 2021 г.
11:17
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
15:05
Более 250 новых случаев COVID-19 зафиксировано за сутки в Киеве
14:04
В Киеве полиция проверяет анонимное сообщение о минировании Центрального железнодорожного вокзала (видео)
13:02
Владимир Зеленский возложил цветы к Вечному огню в память погибших во Второй мировой войне (фото, видео)
12:02
Департамент строительства и архитектуры КГГА просят проверить информацию о строительстве на территории парка “Нивки”
11:03
За останню добу на коронавірус захворіло 210 жителів Київщини
10:01
ТРЦ Gulliver открывает собственную селфи-студию
09:47
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил с Днем Победы
09:03
За минувшие сутки в Украине зафиксировано почти 5,4 тысячи новых случаев COVID-19
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 9 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 9 мая 2021 года
суббота, 8 мая 2021 г.
18:01
В воскресенье, 9 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
17:03
Правоохранители “накрыли” сеть борделей в центре столицы
Календарь событий