п'ятниця, 17 січня 2025 г.
Почему стоит читать “Сам себе МВА. Самообразование на 100%” Джоша Кауфмана

Почему стоит читать “Сам себе МВА. Самообразование на 100%” Джоша Кауфмана

Анна Духович

Тренер в сфере управления проектами, основатель центра MIND CRAFT

Первый раз я прочла эту книгу 4 года назад, когда мыслей о собственном бизнесе у меня еще не было. Второй раз – когда начала процесс погружения в то, что такое ценность продукта, как работают продажи и как вообще создать ситуацию, подталкивающую незнакомого человека к покупке у тебя того, что ты пытаешься ему продать.

От этой книги только позитив. Она легкая, доступная, приятно читается и держится в руках. Издательство “Манн, Иванов и Фербер”: когда покупаешь их книги, не боишься оказаться в дураках.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Больше всего меня впечатлили три вещи:

1. Каждый раздел внутри главы (а разделы эти маленькие – 1-2 страницы) начинаются с какой-то меткой фразы – будь-то цитата какого-то известного человека, выдержка из речей политиков или финансистов. И эти фразы так попадают в точку, что хочется их куда-то утащить – то ли на Facebook, то ли в свой тренинг. Короче, хочется этим пользоваться, а потом задумываешься сколько времени автор потратил на все поиски этих соответствий.

2. Автор очень круто расставляет все точки над “і” о целесообразности бизнес-образования в бизнес-школах. Зачем, сколько стоит, что даст в результате. И если Вам хочется трясти корочкой перед потенциальным работодателем – это Ваш путь. А если Вам нужны знания без трат десятков или даже сотен тысяч долларов – займитесь чтением правильной литературы и этой книги – в том числе.

3. По ходу чтения Вы найдете много рекомендаций по литературе, которая дополнит Ваши знания. И это очень приятно, потому что многие авторы любят рекламировать себя, забывая о том, что они знают не все на свете и есть специалисты, которые в некоторых вопросах разбираются лучше.

Еще одна прелесть этой книги в том, что ее можно читать не с начала и до конца, а только те главы, которые Вам интересны. Интересует как работают люди? Читайте главу про человеческий мозг. Не разбираетесь что такое точка безубыточности? Глава про финансы Вам в помощь.


В общем, читайте и становитесь более грамотными в вопросах бизнеса, особенно если у Вас есть мечты, которые хочется воплотить в реальность. И главное, не забывайте: “Самый опасный конкурент – тот, кто Вас совсем не беспокоит, но постоянно совершенствует свой бизнес” (Генри Форд). Будьте сами этим опасным конкурентом!

Анна Духович, тренер в сфере управления проектами, основатель центра MIND CRAFT

KиевVласть

Теги: новости киева, книги, рецензия, Анна Духович, MIND CRAFT, кауфман джош

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.